Blog

Aplikacja BETSCAN od Totolotka

betfan-bonus-na-start

Jeżeli szukasz wiadomości o BetSCAN to perfekcyjnie wcelowałeś!
Legalnie funkcjonujący bukmacher online Totolotek.pl wcielił w życie nowiutką, darmową aplikację BETSCAN. Pozwala ona między innymi skanowanie papierowych kuponów z zakładami oraz kontrolowanie wyników zdarzeń sportowych „live”. Jednostki, jakie będą prężnie używać aplikację co miesiąc zdołają dodatkowo wygrać ciekawe nagrody.

Nowa aplikacja Totolotka posiada trzy kluczowe elementy. Pierwszym z nich jest funkcja SKANUJ KUPONIK – możliwość kontrolowania na smartfonie wyników standardowych kuponów za asystą techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu specjalnego pola na kuponiku pojawia się wiadomość o zakładzie.

Co oferuje innowacyjna aplikacja Totolotka BETSCAN?

Kontrolowanie wyników zdarzeń piłkarskich w toku ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie podstawowym użytkownik widzi listę dzisiaj toczących się zdarzeń piłkarskich, wespół z wiadomością o bieżących przelicznikach. Typujący posiada owe sposobność przetestowania które zdarzenia odbędą się w najbliższych godzinach.

Oprócz tego, elementem apki spółki Totolotek.pl są zabawy zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę tabletu odbiorca jest transferowany do zakładki z grami. Obecnie w aplikacji osiągalny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby właściwych rzutów za trzy punkty do kosza.

W aplikacji BETSCAN wprowadzono oraz komponent rywalizacji pomiędzy klientami. Za czynne wykorzystywanie apki – skanowanie kuponów, połączenie konta z FB, czy otrzymanie czempionatu w grach – przyznawane są wirtualne punkty.

Miesięcznie bez konkurencyjne 5 person uhonorowane jest punktami w projekcie Bet Club, a zwycięzca dostaje prócz tego tablet. Klienci zdołają dzielić się własnymi wynikami z ziomkami, udostępniając na swoich profilach w kanałach społecznościowych wiadomość o wygranej w rozgrywce albo zajęciu wysokiego miejsca w rankingu.

– Apka BETSCAN została przygotowana przede wszystkim z myślą o graczach, jacy na ogół używają z naziemnych punktów podejmowania zakładów bukmacherskich. Podczas paru sekund zdołają oni sprawdzić wyniki zdarzeń sportowych oraz swoich wydrukowanych kuponów wejść do walki o nagrody oraz zagrać dla przyjemności w gry sportowe na swoim smartfonie – prawi Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor Totolotek.pl.

Apka zaistniała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – instytucją specjalizującą się w konstruowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs komponuje autorskie apki na bazie modelu SaaS. Rezultaty firmy pozwalają klientom zawierać zakłady bukmacherskie w każdym czasie oraz położeniu.

Sięgnij po 20 PLN na zakłady piłkarskie (bez depozytu!) – więcej na www.totolotek.pl

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację