Bukmacherzy online

Kod promocyjny Betclic 'VIP550′ i zyskaj więcej

betfan-bonus-na-start

Uwaga to już oficjalnie – Betclic.pl działa legalnie! Bonus za rejestrację CASHBACK do 550 zł!!! Przegrasz pierwszy zakład – oddają gotówkę w formie bonusu na kolejne zakłady! Kod promocyjny Betclic to VIP550

Jeśli jesteś miłośnikiem takich dyscyplin sportu jak koszykówka, siatkówka czy żużel mamy dla Ciebie propozycję – spróbuj swych sił w grze na zakładach sportowych online na platformie Betclic. Dzięki niej możesz zarabiać stałe pieniądze znając się na jednej z wyżej wymienionych dyscyplin sportu.

Oczywiście możesz też obstawiając zakłady piłkarskie gdyż platforma ta oferuje zakłady sportowe dla każdej z dyscyplin sportu (jeśli organizowane są Mistrzostwa świata w piłce nożnej również na nie są przyjmowane zakłady bukmacherskie).

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Natomiast gdy nie interesuje Cię za bardzo sport i chciałbyś spróbować swych sił np. w grach losowych – wtedy doskonałym wyborem będą wirtualne sporty w BetClic.pl – który również umożliwia Ci takiego rodzaju rozrywkę. Firma BetClic to jeden z liderów branży bukmacherskiej i rozrywki online.

Od 26.09.2018 działa w Polsce LEGALNIE! Działa na licencji BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

W ostatnich latach wchłonął takie marki jak choćby Expekt czy Bet at home, dlatego oferta tego bukmachera jest jeszcze bardziej przejrzyste i dzięki też temu może zaproponować jeszcze lepsze promocje czy bonusy powitalne dla nowych graczy.

 

Betclic.pl – legalny bukmacher!

Dla firmy Betclic.pl najistotniejsze jest przede wszystkim zadowolenie klienta a dba o nie ponad 400 pracowników którzy władają ponad 20 językami, dzięki czemu pomoc dla różnych graczy nie stanowi problemu.

Kod promocyjny Betclic 'VIP550' i zyskaj więcej betclic promocje na start

Jedną z ciekawszych propozycji Betclic.pl jest możliwość obstawiania i typowania meczy na żywo – w trakcie gdy trwają w najlepsze.

Ten rodzaj gry jest pasjonujący – gdyż oglądając na bieżąco mecz możemy obstawiać na drużynę która wg. nas np. jest w formie.

Niewątpliwą zaletą tego bukmachera online jest są też kursy – należą one obecnie do jednych z najwyższych pośród różnych bukmacherów internetowych.

Betclic jak już wspomnieliśmy do oprócz tysięcy zakładów sportowych ma również opcję obstawiania wirtualnych sportów oraz bardzo dynamicznie rozwijającej się dziedziny a mianowicie e-sportu.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Co do wpłat i wypłat to mamy do dyspozycji kilka typów płatności jak: karty Visa Card, Master Card, płatność przez NETeller, Skrill oraz tradycyjny przelew z konta bankowego.

W jaki sposób mogę wypłacić wygrane?

Zrobić to możemy w identyczny sposób jak wpłacaliśmy pieniądze na nasze konto gracza Betclic. Po zalogowaniu się przechodzimy na stronę Moje Konto/Wypłać pieniądze, która zawiera dokładne informacje(metody wypłaty) jak dokonać transferu na nasze konto bankowe.

Legalni Bukmacherzy
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
600zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2000zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
500zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
1500zł Zagraj

 

Pomimo iż Betclic należy do modnych bukmacherów on-line, toż nasi grający dopiero teraz będą zdołali znowu korzysta w pełni z jego serwisu bez żadnych konsekwencji prawnych. Marka należąca do sporego konsorcjum hazardowego co prawda już wcześniej działała w naszym kraju, jednak wraz z zaostrzeniem zapisów ustawy hazardowej w ubiegłym roku, bukmacher owy wycofał się z krajowego sektora, a jego strona wpadła do rządowego spisu domen hazardowych.

Szczęśliwie dla fanów tego wortalu, spółka-matka owego bukmachera, zarejestrowana na Malcie BEM Operations Limited, dodała starań, żeby na krajowy rynek powrócić, a w poprzednich dniach stało się wyraźne, iż nastanie toż już niebawem. Betclic od 26 września 2018 roku (gdy toż pozyskał zezwolenie Ministerstwa Finansów) zalicza się do grona legalnych buków online w Kraju.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Jako, że nasi znawcy od zakładów wzajemnych zawsze trzymają rękę na pulsie, zdecydowaliśmy zweryfikować możliwości serwisu Betclic oraz opisać jego mocne i niższe strony w najdrobniejszych elementach. Wszystkich zainteresowanych usługami owego bukmachera zapraszamy do lektury.

OFERTA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH BETCLIC

Kod promocyjny Betclic 'VIP550' i zyskaj więcej betclic kod bonusowyBetclic to niezwykle wzięty europejski bukmacher online w naszym zestawieniu.
Zalążki tegoż portalu sięgają 2005 roku, kiedy Francuz Nicolas Beraud wspólnie z jednym zatrudnionym pracownikiem otwarł spółkę z wpłata swoim wynoszącym 3 miliony euro.

Względnie szybko pieniądze te mu się zwróciły, albowiem już 3 lata po czym udało mu się odsprzedać 75% firmy konsorcjum Mangas Gaming, za łączną sumę 50 milionów euro! Teraz Betclic owo popularna marka również wśród krajowych klientów. Ich siedziby znajdują się na Malcie oraz Gibraltarze. Dowiedzmy się czy ich popularność jest naprawdę zasłużone.

Bonus za rejestrację w BETCLIC.pl

Betclic.pl, podobnie jak kolejne spółki w branży bukmacherskiej, podsuwa własnym nowym klientom sposobność skorzystania na promocjach początek i pozostałych ciekawych bonusach wiążących się z posiadaniem konta u owego buka. Sprawdźmy więc co możemy zyskać zapisując się u niego.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Betclic.pl, porównywalnie jak następne spółki w dziedzinie bukmacherskiej, oferuje swoim nowym typerom możliwość skorzystania na bonusach na początek i kolejnych pociągających bonusach bukmacherskich za rejestrację wiążących się z mieniem konta u owego buka. Sprawdźmy więc co zdołamy zyskać rejestrując się u niego.

Kluczowym bonusem bukmachera Betclic.pl jest bonus CASHBACK do 500 PLN. Jest owo standardowy bonus typu przegrasz pierwszy zakład oddadzą Ci przegraną gotówkę na dalsze zakłady (obrót 4 razy po kursie min. 2 i możesz wypłacić gotówkę).
Z pewnością nie jest to niezwykle atrakcyjny dodatek wśród legalnych krajowych buków. Szczerze… to zalicza się do grona mało interesujących promocji na początek.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jeśli ów legalny bukmacher internetowy liczy na skuszenie jak kolosalny liczbie konsumentów właśnie za pośrednictwem propozycje powitalnej, owo będzie potrzebował całkiem mocno ją zweryfikować oraz podwyższyć jej wielkość.

Bukmacher owy musi również umożliwić własnym użytkownikom skorzystanie ze szczególnych kodów promocyjnych za rejestrację. Możecie być pewni, że jak wyłącznie toż zrobi, toż udostępnimy je również w naszym wortalu. Dzięki nim, będziesz mógł znacznie podwyższyć wartość przyznanych funduszy promocyjnych.

Kod promocyjny Betclic 'VIP550' i zyskaj więcej betclic promocje na start

INNE GRATISY BUKMACHERSKIE

Dowiedzmy się co jeszcze odkryjemy w propozycji promocyjnej tego buka. Akonto przyznać jednak trzeba, iż oferta promocyjna tegoż bukmachera internetowego już po rejestracji stoi na znacząco wyższym stopniu aniżeli bonus powitalny (kod promocyjny na stronie).

SOLIDNE KURSY

Jedną z użyteczny promocji u owego bukmachera. Betclic nieomalże jakiegokolwiek dnia upublicznia tego rodzaju promocje, więc są częste okazje, tak aby podbić kursy na kuponiku. Promocję tę można porównać nawet do Superoferty względnie Szlagieru Dnia, renomowanych z oferty bukmachera Fortuna.

ZAPROŚ TYPERA

Dodatkowa promocja sławna z ofert innych polskich bukmacherów. Betclic podsuwa chociażby 100 ZŁ dla użytkowników, którzy dostaną dla niego nowiutkich typujących. Jest toż jedna z niezwykle atrakcyjnych promocji owego typu na krajowym rynku. Oryginalne minusem jest info, że bonus przyznawany jest jedynie osobie polecającej.

Promocja MULTI+

Bardzo znakomita promocja, kierowana przeważnie do wielbicieli zakładów akumulacyjnych. Betclic podwyższy Twoją zwyciężyć o od 5% do nawet 100% wartości kuponu! Wystarczy, że zagrasz kuponik składający się z co niewiele pięciu zdarzeń pochodzących z rozgrywek objętych promocją Multi+. Należy jednocześnie pamiętać, iż każde zdarzenie owego rodzaju powinien mieć kurs wynoszący minimum 1,20.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

LEGALNY BUKMACHER ONLINE BETCLIC

Jako, że Betclic posiada zamysł by na dobre wrócić do grona legalnych polskich bukmacherów, to żadnego z polskich grający, ani te samego buka, nie przegapi wynagradzanie daniny dla państwa. Sztampowy haracz od stawki w przypadku zakładów bukmacherskich wynosi 12%.
Nadto pomnieć należy, iż jeśli uda nam się zatriumfować sumę wynoszącą co niewiele 2280 ZŁ, owo specjalnie będziemy zmuszeni zapłacić podatek od zatriumfować w wielkości 10% jej wielkości.

Warto również przy okazji nadmienić o promocjach poszczególnych buków, w ramach, jakich gracze mogą uzyskać specjalnie zwrot części haraczu, np. 6 bądź 12%. Oczywiście jest to jedynie promocja, której koszty ponosi bukmacher, a do krajowej kasy i tak ciągle trafi podatek o tej samej wartości.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bukmacherem, który może pochwalić się stabilną ofertą na rozgrywkę bez podatku jest Totolotek.pl.

APLIKACJA NA KOMÓRKĘ BETCLIC

Aplikacja mobile Betclic to względnie wartościowy produkt przystępny na systemach operacyjnych iOS oraz Android. Tak faktycznie jest to w znacznej mierze odwzorowanie tegoż co odkryjemy na stronie wirtualnej tegoż bukmachera, niemniej z dosadnych przyczyn jest ona o sporo łatwiejsza w wykorzystywanie na urządzeniach mobilnych. Betclic nie zapomniał również o klientach Windows Phone i pozostałych mobilnych systemów operacyjnych. Każdy grający może zyskać akces do pełni sposobności tegoż serwisu poprzez zalogowanie się na odsłonie mobilnej tego portalu przez przeglądarkę.

Dla sporo typujących jednym z nadrzędnych czynników przy wyborze bukmachera jest ilość przystępnych gałęzi sportowych osiągalnych do typowania. W wypadku Betclic wypada przyznać, iż mimo iż wybór może nie jest kolosalny, to oraz tak jest całkiem nieźle. Zlokalizujemy tutaj najważniejsze ligi piłki nożnej czy koszykówki, a także prawie którekolwiek niższe oraz ogromniejsze konkursy tenisowe rozgrywane w wiadomej chwili.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Poza w/w sportami osiągalne są dalej zakłady m. in. na znane w naszym kraju piłkę ręczną, a także na boks, hokej, siatkówkę oraz żużel, baseball, tenis stołowy, siatkówkę plażową, darts, formułę 1, futbol amerykański, futsal, golf i eSport.

Jedynym kłopotem związanym z propozycją sportową tego buka jest info, iż nie dowolnemu może spodobać się układ w jakim przedstawiony jest sportsbook. Mianowicie, linki do poszczególnych gałęzi zorganizowane są w sposób całkiem chaotyczny i zdecydowanie preferowalibyśmy listę umiejscowioną np. w ramce po prawej stronie ekranu, tak jak u większości legalnych polskich buków. Jakkolwiek, faktem jest, że do układu strony serwisu Betclic można się przyzwyczaić.

Ligi w Betclicu

Jak widać jest w czym wybierać i owo przez cały rok. W ofercie odkryjemy którekolwiek najciekawsze ligi z najpopularniejszych dyscyplin, a także niewiele niewiele kluczowe rozgrywki. Najwięcej zakładów, co skądinąd dość naturalne, przystępnych jest na piłkę nożną oraz owo zarazem w wypadku typowania zdarzeń w trakcie jak oraz przedmeczowych. Każdy zlokalizuje tutaj coś dla siebie. Po raz dodatkowy tenże legalny bukmacher działający w sieci wypada bardzo dobrze na tle pozostałych bukmacherów.

Betclic.pl, jak na europejskiego bukmachera przystało, podsuwa wielką ilość sektorów na wydarzenia piłkarskie.
Co prawda ustępuje pod tym względem takim bukom jak Unibet lub Bet365 choć oraz tak jest nieźle oraz na niejako dowolny spotkanie z czołowych lig europejskich zyskujemy po kilkadziesiąt różnych zdarzeń.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Pośród nich zlokalizujemy różnorakiego rodzaju handicapy, zakłady na ilość gol oraz ich strzelców, żółte i czerwone kartki także coraz znany ostatnimi czasy zakłady na rzuty rożne. Większość typujących z pewnością będzie zadowolona.

KURSY U BUKA

Pora na najistotniejsze informacje, czyli kursy u bukmachera. Klasycznie zdecydowaliśmy się porównać propozycję testowanego przez nas buka z ofertą legalnego w Kraju słowackiego bukmachera Fortuna. Owym wspólnie postanowiliśmy się przetestować kursy na przykładzie pojedynek krajowej Ekstraklasy, Górnik Zabrze – Ślask Wrocław.

Kurs Betclic na Górnik wynosi 1.7, natomiast Fortuny – 1.77. Niższy kurs od Fortuny (3.70) ma także na remis (3.60). Wyłącznie w wypadku zatriumfować Śląska wystawił wyższy kurs (4.40), Fortuna 4.35.

Jak widzimy na przykładzie rzeczonej tabeli troszkę atrakcyjniejsza wydaje się propozycja Fortuny. Widzimy owo na przykładzie kursu na faworyzowanych gospodarzy oraz remisu. Różnice są względnie jasne. Fartem Betclic przedstawia wysoki kurs na ekipę z Wrocławia, która jest w tymże spotkaniu outsiderem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ogólnie rzecz biorąc jest względnie przyzwoicie, choć ciężko rozprawiać o wysokich kursach.

OBSTAWIANIE W TRAKCIE MECZU

Bezzwłocznie po przejściu w zakładkę na żywo możemy zobaczyć, iż Betclic traktuje tę opcję nadzwyczaj rzeczowo. 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu cały okres przystępne są zakłady z najatrakcyjniejszych dziedzin, czyli piłki nożnej, tenisa, koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki oraz innych. Do dyspozycji typujących jest znaczna ilość sektorów, szczególnie w przypadku piłki nożnej. Niestety, Betclic nie ma do tej pory opcji streamingu live, jaki w obecnych czasach staje się kanonem. Mimo to opcję zakładów na żywo u tego bukmachera należy ocenić pozytywnie.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Jako, iż Betclic owo bukmacher o zasięgu międzynarodowym, jasne jest, iż musiał zadbać o umożliwienie użytkowania z określonych procedur płatności. Tym samym, w jego ofercie otrzymujemy możliwości depozytu wpłata przy pomocy aż czterech typów kart płatniczych, tj.:VISA, MasterCard, Maestro.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Do owego, możliwe jest skorzystanie z dwóch słynnych i cenionych firm zajmujących się płatnościami przez Internet – ecoPayz Trustly. Być może nie są one tak przyjemne jak PayPal lub znane pośród polskich bukmacherów platformy Dotpay oraz PayU, jakkolwiek dają one wysoki pułap bezpieczeństwa, a do owego mają akceptowalny czas realizacji.

Jak widzimy mamy trochę możliwości płatności bezzwłocznych, jakich realizacja trwa od paru do kilkudziesięciu minut. Porównywalnie jest w przypadku opłacania zasobów. Min wielkość depozyt wynosi 15 ZŁ, z kolei zapłaty owo unikatowe 30 ZŁ, co jest pokaźnym pozytywem. Mimo to, jeżeli Betclic poważnie traktuje własną działalność na polskim sektorze, owo musi również umożliwić użytkowanie z kodów BLIK czy portfeli elektronicznych, takich jak Skrill czy Neteller.

CASHOUT

Bukmacher ów proponuje bardzo zaawansowaną opcję cashout, jaka wypada nadzwyczaj pozytywnie na tle legalnych polskich buków. Cashout u tego buka jest możiwy nie jedynie przed poczęciem pojedynku, ale również w jego trakcie, a wypłata jest często dopuszczalna nawet przy niekorzystnym dla nas rezultacie. Miejmy nadzieję, iż funkcja owa nie zniknie wespół z wznowieniem legalnej działalności na obszarze naszego kraju.

OBSŁUGA TYPUJĄCEGO

Betclic, jak na słynnego oraz lubianego bukmachera przystało, proponuje b.dobre opcje wsparcia użytkownika. Mamy więc m. in. akces do względnie praktycznej opcji FAQ, a także słownika z znany i nader kłopotliwymi terminami. Jakkolwiek to co interesowało nas nadzwyczaj jest forma kontaktu z doradcami.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Wypada przyznać, że nie zawiedliśmy się. Użytkownicy Betclic mają 3 jakości kontaktu z BOK: Blankiet zgłoszeniowy, E-mail: support@betclic.com, Czat na żywo.

Na start sprawdziliśmy kontakt za wsparcie blankietu oraz kontakt drogą mailową. W obydwu przypadkach zadaliśmy konsultantom dwa analogiczne zapytania dotyczące bonusu powitalnego za rejestrację. Na riposty nie przyszło nam wyczekiwać długo – za którymkolwiek razem trwało toż nieco ponad 20 minut. Udzielona w języku lokalnym odpowiedź była konkretna, a język którym posłużył się konsultant był osiągalny nawet dla laika.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Analogicznie pozytywne wrażenia posiadali przy testowaniu czatu online. Co prawda udało nam się połączyć z konsultantem dopiero przy drugiej próbie, bo przy pierwszej próbie wszelcy operatorzy byli zajęci, choć po czym poszło już z górki. Konsultant po raz następny był konkretny oraz obrotny, a nasze wszelkie niepewności zostały błyskawicznie rozwiane.

Podsumowując, poziom pomocy w Betclic jest wysoki. Za jedyną ułomność tej opcji uważam info, iż czat na żywo nie funkcjonuje całodobowo, a wyłącznie w godzinach od 10 do 23, co oraz tak jest wynikiem jak na krajowe standardy względnie przyzwoitym.

OPINIA O BETCLIC

Na koniec nadal podsumujmy poszczególne kategorie i oceńmy ich stopień.

Bezpieczeństwo 10/10.
W momencie, w jakim Betclic stanie się legalnym bukmacherem internetowym jego użytkownicy zyskają pewność, iż ich dane swoje jak oraz do konta objęte będą idealną ochroną.

Kursy 7,5/10.
Kursy w Betclic ani się nie uwidaczniają, ani nie odbiegają. Są po prostu ok.

Gratisy 6/10.
Na nieszczęście owy pkt musi zostać przez bukmachera Betclic dopracowany. 1000 ZŁ dodatku na początekza rejestrację konta obstawiającego w jakości za depozyt toż niewątpliwie wartościowa propozycja lecz nie zachwycająca. Sytuację ratują niewiele inne promocje dla typujących już zarejestrowanych.

Propozycja 7/10.
W tym wypadku Betclic po raz kolejny niespecjalnie się odznacza. Z jednej strony nie brakuje tutaj żadnej istotnej dyscypliny, a z drugiej nie odkryjemy tu nic ponad normę.

Zakłady na telefon 8/10.
Zakłady mobilne w Betclic są niewątpliwie dobre. Bukmacher ów podsuwa zarówno aplikacje pod Androida oraz iOS, jak oraz mobilną wersję strony zgodną z pozostałymi mobilnymi systemami operacyjnymi.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Pomimo iż Betclic owo marka uznana i ceniona również pośród polskich konsumentów, to z pewnością jest trochę rzeczy, jakie bukmacher ów będzie potrzebował poprawić, żeby móc toczyć równą rywalizację z pozostałymi bukmacherami na naszym rodzimym rynku. Dopracowania wymaga trochę szczegółów, przede wszystkim jednakże niewiele kusząca jest sama oferta startowa, jaka jest znacząco niższa niż toż co proponują inni bukmacherzy on line w Polsce. Swoją drogą, na akceptację zasługują następne bonusy tego bukmachera, takie jak np.Multi+.

Kod promocyjny Betclic 'VIP550' i zyskaj więcej betclic bonusy

Poza owym Betclic ma też parę fajnych opcji, które na polskim rynku nie są nadal do końca wzorem. Chodzi tutaj przede wszystkim o cashout w trakcie spotkanie. Ponadto fajnie ukazuje się opcja asysty i zakłady w trakcie. Do słabości zaliczyć wypada ograniczone metody płatności oraz brak transmisji spotkań na żywo.

Betclic posiada okres na dopieszczenie tych fragmentów, nim na dobre ponownie zadomowi się w elicie legalnych polskich buków.

 

PODSUMOWANIE

Koniec końców, Betclic.pl na pewno nie należy do najatrakcyjniejszych bukmacherów na rynku. Posiada wielu wad oraz funkcji, które wymagają poprawy. Źle wypadają zakłady w trakcie oraz opcje streamingu, a do tego obsługa użytkownika jest po prostu niezwykle słaba.

Do wartości można zaliczyć fajny dodatek powitalny, niezły cashout oraz całkiem długą listę przystępnych do typowania dyscyplin.
Niebawem będzie przystępny dla grający z Polski, ponieważ pozyskał licencję na prowadzenie zakładów on-line. Póki co motywujemy do skorzystanie z usług bukmacherów, jacy mają ważną licencję Ministerstwa Finansów, takich jak Totolotek, LVBET, Milenium lub Fortuna.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

TROCHĘ WIADOMOŚCI PODSTAWOWYCH:

– Funkcjonuje od 2005 roku we Francji.
– Legalnie funkcjonuje w Polsce od zeszłego roku.
– Posiada polską licencję na zakłady w sieci.

A na kod promocyjny Betclic – VIP550 – dodatkowo 550 zł na darmowe zakłady!

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

2 komentarze

  1. blank Jacaa
  2. blank Roman

Join The Discussion

blank