Bukmacherzy online

Bonus bukmacherski bez wpłaty własnej!

betfan-bonus-na-start

Totolotek to działający w każdym calu legalnie w Polsce bukmacher. Od 2013 r. firma honoruje zakłady nie tylko w przeszło 300 miejscach w naszej Polsce, lecz również w necie.
Poza szablonową stronką internetową bukmacher Totolotek posiada stronę mobilną tudzież apki do obstawiania na Android i iOS.
Prócz normalnych zakładów wzajemnych (w przedstawianym również oferty w trakcie pojedynku) czynne są totalizatory sportowe jak choćby Toto-Liga oraz Toto-Gol, gry internetowe, a w miejscach przyjmowania kuponów zakłady na wyścigi koni oraz psów.
Atuty Totolotka to pewne kursy oraz gratisy zwiększające wygrane, niezła aplikacja na telefon i super bonus po założeniu konta w Kraju.

 

Sięgnij po swoje 10 zł na typowanie w Totolotku. Przeczytaj szczegóły

Przedstawiony Bukmacher jest obecnie sponsorem Lechii Gdańsk, Jagiellonii Białystok oraz koszykarskiej Legii Warszawa. Totolotek szczególny akcent kładzie na aspekt faworyzowania u swoich konsumentów odpowiedzialnej gry – ma Certyfikat Odpowiedzialnej Gry wydany przez The European Loteries.
Poza tym bonusy w Totolotku są o wiele lepsze niż o STS czy eToto. To info dla tych osób którzy przywiązują znaczną atencję do komentarzy.

NAJATRAKCYJNIEJSZE PROMOCJE PRZY REJESTRACJI – I 700 złotych a także FREEBETY!

– Gigantyczna suma bonusu od pierwszej wpłaty,
– Nader łatwe zasady obrotu,
– Za friko zakład 10 złotych dla każdego bez depozytu,
– Kolejne 5 złotych za pierwsze typowanie z aplikacji!

Legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy Totolotek dysponuje najwyższą ofertę na start dla nowo otwierających konta typujących.
Wstępna wpłata każdego typującego ulegnięcie bezwiednie podwojona aż do kwoty 700 złotych (minimalna ilość wpłaty – 20 zł).

Największą korzyścią oferty są kryształowe a także łatwe szczegóły obrotu – 2 x (bonus + suma pierwszej wpłaty). Zakłady przeprowadzone z pieniędzy bonusowych muszą mieć kurs min. 2.00, ale w wypadku kuponów zagranych z salda zasadniczego wliczają się wszelkie modele zakładów bez żadnych zastrzeżeń kursowych!

Sięgnij po swoje 10 zł na typowanie w Totolotku. Przeczytaj szczegóły

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

Join The Discussion

blank