Bukmacherzy online

STS.PL – freebet bez depozytu na start

betfan-bonus-na-start

STS to najlepsza w tej chwili spółka bukmacherska online w Polsce przyjmującą typy na wyniki wydarzeń piłkarskich. Spółka założona została w 1997 roku i odtąd z powodzeniem działa na terenie Polski. Za sprawą dynamicznego wzrostu w trakcie ubiegłych lat STS.PL owładnął sektor legalnie działających jednostek bukmacherskich w Polsce – w znacznym stopniu zwiększając udziały, które dzisiaj są na pułapie 47%.
Po wyprzedzeniu polskiej konkurencji następnym etapem milowym organizacji jest podbój Europy.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Tenże legalny bukmacher internetowy energicznie angażuje się we wspieranie krajowego sportu, będąc najlepszym organem na krajowym rynku sponsoringu. Jednostka jest formalnym sponsorem kadry Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań i parunastu kolejnych klubów w Polsce.

Bukmacher STS a eSport

Bukmacher STS na dodatek wspomaga też nasz polski esport.
STS.PL rozpoczął współpracę z Devils.one, jednostką esportową. Devils.one jako wyłączny polski zespół CS:GO zademonstruje się w ciągu 9. sezonu meczy ESL Pro League – najbardziej znanej ligi CS:GO na ziemi. Porozumienie obowiązuje do lutego 2020 r. Jest ona elementem polityki STS, zakładającej regularne umacnianie egzystencji w sferze esportu.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Jednostka nieprzerwanie wkłada kapitał w wzrost zaawansowanych oraz innowacyjnych technologii, wskutek jakim przegoniła lokalną konkurencje. STS ułatwia zakłady sportowe nie jedynie za pomocą strony wirtualnej, ale też jej mobilnej wersji, jak i apkom poświęconym na systemy Android i iOS. Firma nieprzerwanie poszerza swą ofertę, umożliwiając Wam m.in. następne zakłady na żywo i potwierdzając wiodącą pozycję w płaszczyźnie esportu.
Bukmacher sformował również własny system wypłat – STSpay – dający szanse na ekspresowe transfery przez 7 dni w tygodniu. Ów czołowy bukmacher wirtualny, za pomocą inwestycji w czeską jednostkę Greep, został współwłaścicielem systemu Betsys, z którego robi na co dzień użytek.

Z wykorzystaniem sprawnego systemu pomocy dla typujących pojedynki, STS ma sposobność świetnie reagować na wzrastające zapotrzebowania graczy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

STS TV

Firma świadczy co więcej możność oglądania transmisji wydarzeń sportowych live w internecie za asystą STS TV. Tego typu możliwość jest przystępna też graczom urządzeń mobilnych. Co miesiąc bukmacher online upublicznia transmisje i 5000 meczy, przykładowo… piłki nożnej, piłki ręcznej, hokeja, koszykówki i pozostałych sportów.
Dzisiaj innowacyjne punkty akceptowania kuponów są w każdym większym mieście – łącznie na terenie Polski jest ich przeszło 430.

Odbierz bonus bez depozytu od STS

Lubimy promocje na start jak prawie każdy typer! W tym miejscu także rzeczony bukmacher na stronce www.sts.pl/bonusy/ stworzył dla Nas darmowe zakłady na start.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Otrzymamy na tej stronie na start – 25 pln bez depozytu dodatkowo i 1000 pln za depozyt na rachunek do zawierania zakładów bukmacherskich.
Co więcej w rozlicznych quizach stali typerzy są w stanie zdobyć sporo gotówki (szczegóły odszukacie na wzmiankowanej www.sts.pl/bonusy/).

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację