Blog

Bukmacher bez podatku czyli gdzie dopłacają do wygranych

betfan-bonus-na-start

Żeby zgarniać na zakładach sportowych mnóstwo kasy potrzeba nie tylko obstawiać skutecznie ale i szukać bukmachera jaki proponuje obstawianie spotkań bez podatku! Przez co zyskamy dużo więcej funduszy do poprawnie wytypowanych kuponików.

W tej chwili jest kilku legalnie funkcjonujących bukmacherów w Kraju którzy oferują zakłady na mecze bez podatku (w niektóre dni zdołasz tak obstawiać) – do tej grupy należy:
www.totolotek.pl
www.milenium.pl
www.forbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Zakłady u buka bez podatku w Milenium

Możliwość obstawiania bez podatku 12% to jedna z ciekawszych ofert u legalnie funkcjonujących buków w Kraju. Bukmacher Milenium widzi to szczególnie po zainteresowaniu ich ofertą dla obstawiajacych jaka zwie się zwyczajnie Happy Hour. Po zbadaniu oceny obstawiajacych zadecydowali uczynić nieco istotnych zmian w niniejszej ofercie. Od dzisiaj będzie ona osiągalna o wiele systematyczniej i szczególnie o stałych godzinach.

Poza tym bukmacher ów postanowił promocję Happy Hour związać z meczami Lotto Ekstraklasy. Teraz promocja będzie osiągalna 1h przed każdym pierwszym pojedynkiem konkretnego dnia. Dotyczy zaczynającej się w nadchodzącym okresie kolejki tudzież każdej następnej.
Ot tak daje to możliwość obstawiania bez podatku 4 razy na siedem dni, za każdym razem o tejże samej porze.

Równolegle wspomniany legalny bukmacher on-line nie rezygnuje z Happy Hour o nieregularnych porach. Zalecamy zajrzeć na witrynę do obstawiania pojedynków www.milenium.pl, by sprawdzić gdzie konkretnego dnia włączona jest niniejsza promocja.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Warto co więcej dodać, że w na zakładach wzajemnych Milenium bakcja promocyjna Happy Hour nie jest zredukowana stawką w toku obstawiania. Podatek opłacamy za jakikolwiek kupon jaki został zakończony zwycięstwem i puszczony w określonych godzinach akcji promocyjnej, również ten za 2 zł jak i ów za 100 pln. Wygrać dadzą radę toteż dostać wszyscy.

Co więcej warto dodatkowo dorzucić, że promocja Happy Hour jest osiągalna bez wyjątków w dowolnych punktach stacjonarnych i w Sieci.

Podsumowanie

Jak przedtem dodałem na na samym początku jeżeli chodzi o bukmachera bez podatku to zalecamy obstawiać spotkania na stronce www.totolotek.pl lub w forbet.pl.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

To w tej chwili unikalni bukmacherzy wirtualni w Kraju dający tego typu ewentualność na swoich stronach do obstawiania meczy.

Podczas pisania owego wpisu dowiedzieliśmy się że co pewien czas na stronie bukmachera www.fortuna.pl da się obstawiać spotkania bez podatku (oferta HAPPY HOURS).

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację