Blog

Bukmacher Milenium sponsorem Falubazu Zielona Góra

betfan-bonus-na-start

Pragniemy poinformować Was o nowej umowie sponsoringowej, jaką ostatnio podpisał lokalny bukmacher on line Milenium.pl. Od 3 kwietnia są formalnym sponsorem sekcji piłkarskiej Falubazu. Jako zielonogórska firma chcemy dopomagać atrakcyjny program odbudowy miejscowej piłki nożnej.

– Falubaz jest osobliwą oraz solidną marką, jaką znają w Polsce nie jedynie kibice żużla – mówi Marek Prokurat, szef Milenium Zakłady Bukmacherskie – Jesteśmy zdeklarowani, iż tą samą drogą mogą udać się piłkarze oraz ufamy w długotrwały szkic odbudowy zielonogórskiej piłki. Pragniemy w nim partycypować oraz wzmacniać go na różnorodnych sferach.

Miasto, które posiada tak znane zespoły żużlowe oraz koszykarskie zasługuje tudzież na wyjątkową załogę piłkarską. Wraz z Falubazem chcemy wcielić w życie ów ciekawy cel.

Legalnie funkcjonujący bukmacher online Milenium.pl prócz dopomagania klubu na różnorodnych sferach będzie również obecny ze własnym logotypem na koszulkach w czasie meczu Falubazu. Posiadamy nadzieję, iż aktualna przez najbliższy rok umowa tak naprawdę potrwa dłużej. Zielona Góra powinna mieć wielki klub piłkarski, a my chcemy pomóc w realizacji tego zamysłu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

– Ta umowa jest dla nas niebywale ważka – opowiada Marcin Grygier, naczelny KS Falubaz.
Bukmacher internetowy Milenium to poważana marka pośród legalnych bukmacherów, toteż jesteśmy radośni, iż wspólnie będziemy tworzyć nowiuteńką jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, bez względu na obecny pułap sportowy. Sportowy Falubaz to projekt rozpisany na dużo lat, a nie na parę miesięcy. Posiadamy nadzieję, iż przez te wszystkie lata przejdziemy wspólnie.

Milenium.pl nadal jest sponsorem klubu Zagłębie Lubin. Zaczęcie kooperacji z Falubazem idealnie spaja się z obecnymi postępowaniami sponsoringowymi – oba zespoły od lat współdziałają dwustronnie, a ich kibice darzą się olbrzymim szacunkiem i sympatią, co cyklicznie widzimy na spotkaniach.

Dla nowych graczy legalnie działający bukmacher Milenium.pl – przygotował propozycję bonusową za rejestrację!
Zgarnij 20 pln bez depozytu plus przeszło 700 złotych za wpłatę. Otwórz konto z gratisem – tutaj.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację