Blog

Bukmacher Totolotek – sponsoruje PP w piłce nożnej

betfan-bonus-na-start

Typowanie meczów on line Pucharu Polski w piłce nożnej to szczególnie wyjątkowe zajęcie dla dowolnego pasjonata piłki nożnej.
Należałoby mieć pojęcie który bukmacher w Polsce posiada najkorzystniejsze kursy lecz też kto jest mecenasem tejże imprezy sportowej.

W 2017 roku jest nim legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on-line – Totolotek. Świadczący nie wyłącznie najwyższe kursy na mecze lecz i wysokie dodatki bukmacherskie dla nowiusieńkich klientów (dodatek bez depozytu także dodatek za wpłatę).

„Spójna procedura odnowy marki Puchar Krajowy, jaką PZPN dokonuje w poprzednich latach przyczynia się do podwyższenia popularności i prestiżu owych pojedynków. Zmiana wizerunkowa jest zauważana również na rynku marketingowym i sponsoringowym. Wynikiem tego jest geneza współpracy z spółką Totolotek, która z tej przyczyny dołącza do gremia sponsorów Pucharu Polski.” – stwierdził Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

W ramach współpracy sponsoringowej Totolotek dostał prawa posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Pucharu Polski” także do zastosowania we swej wymianie marketingowej oficjalnego logotypu Pucharu Polski. Marka będzie również obecna na nośnikach reklamowych w toku pojedynków i kolejnych wydarzeń związanych z rozgrywkami o Puchar Polski.

„Piłkarski Puchar Polski będzie dla zakładów sportowych Totolotek pierwszym, ogólnokrajowym planem sponsoringowym. Będziemy posiadali możliwość dotarcia do entuzjastów w całym kraju przy okazji rywalizacji, która cieszy się coraz obszerniejszą renomą. Wiążemy się z rozgrywkami w jakich grać i wygrać zdołają nie wyłącznie najlepsi. To świetnie interpretuje idee branży legalnych zakładów wzajemnych co chwila intensywniej wspierającej krajową piłkę i pozostałe dziedziny.” – stwierdził Adam Lamentowicz, szef Totolotek SA.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację