Bukmacherzy online

Bwin.pl czyli duży bukmacher online

betfan-bonus-na-start

Jest to obecnie wg statystyk zawieranych zakładów i liczby zarejestrowanych graczy największy bukmacher działający w internecie.
Firma Bwin lub inaczej betandwin nie ma sobie równych w świecie rozrywki online dla zabawy i na prawdziwe pieniądze. Dlatego jeżeli lubicie grać i bawić się tylko z najlepszymi to oferta firmy Bwin jest dla Was.

Obecnie w ofercie tego bukmachera znajdziecie oprócz świetnych stawek na zakłady super promocje dla nowych ale i obecnych graczy, dlatego polecamy stronę www Bwin wraz z regulaminem.

 

Dzięki temu że firma należy do grona największych firm tego typu mogła wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskich graczy i założyła w Polsce konto w polskim banku dzięki czemu wpłaty jak i wypłaty są realizowane w ciągu niemal 1 dnia roboczego.
Lista sposobów wpłat oraz wypłat jest umiejscowiona na Twoim koncie gracza po zalogowaniu. Wypłaty wygranych zakładów dokonywane są wyłącznie(!) w taki sam sposób w jaki klient dokonał wpłaty środków na konto w Bwin.

[su_slider source=”category: 3″ limit=”5″ link=”post” width=”420″ height=”240″]

Bwin obecnie oferuje Bonus gdzie za samo zarejestrowanie i pierwszą wpłatę (nawet w minimalnej kwocie) dostaniemy dodatkową gotówkę na grę na zakładach.

Ze swej strony polecamy dopisanie się do newslettera Bwin po zalogowaniu – dzięki któremu na bieżąco dowiadujemy się o promocjach, bonusach i akcjach bukmachera.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

Join The Discussion

blank