Blog

Czy warto obstawiać wyścigi koni ?

betfan-bonus-na-start

Sam się nad tym pytaniem długo zastanawiałem ale …
Postanowiłem spróbować…

Breeders Cup (mistrzostwa świata w świecie wyścigów konnych) w USA oraz Breeders Crown w Niemczech to wyjątkowe imprezy w świecie wyścigów konnych. Z okazji tak wyjątkowego dla wszystkich miłośników tego sportu weekendu przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Dodatkowe emocje dzięki kuponom na zakłady o wartości do 100 EUR czekają!

Wnosząc zakład w Betclic.pl masz szansę na kupony FreeBet o wartości 5E.
Podczas najważniejszego weekendu dla miłośników wyścigów konnych masz szansę na nawet 20 kuponów FreeBet o wartości 5 EUR każdy. Transmisje na żywo oraz zakłady totalizatora gwarantują emocje jak bezpośrednio na najważniejszych torach świata! To także idealna okazja, by dołączyć do fascynującego świata zakładów na wyścigi konne online!

Transmisje na żywo

Jak wziąć udział:

Wystarczy wnieść zakład na wygraną na dowolną gonitwę w sekcji wyścigów konnych na Betclic w wysokości przynajmniej 1 EUR. Gracze nie są ograniczeni do gonitw Breeders‘ Cup i Breeders Crown i mogą obstawiać dowolne gonitwy na żywo.

Za każdy wygrany zakład na wygraną gracze otrzymają kupon FreeBet na wyścigi konne o wartości 5 EUR. Maksymalna liczba kuponów, które można w ten sposób wygrać wynosi 20.
Kody wygranych w ten sposób kuponów zostaną przesłane graczom mailem w przeciągu tygodnia od zakończenia promocji.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

2 komentarze

  1. blank Panek
  2. blank Monia

Join The Discussion

blank