Blog

Darmowe typy na mecze eliminacyjne Polaków

betfan-bonus-na-start

Nowy mecz Naszych piłkarzy w boju o wyjazd do MŚ 2018 już w nadchodzącą sobotę.
Wyczekujemy bowiem nasza reprezentacja zagra mecz z Danią. Z tej przyczyny kilku bukmacherów online w tym forBet i LVBet dla każdego gracza przygotowali 2 wypasione gratisy na ten mecz, dzięki którym każdy zdoła zwiększyć swoje przychody z zakładów piłkarskich online!

25 procent więcej za wygraną w zakładzie wielokrotnym od forBet. Obstawiający musi sklecić zakład wielokrotny (przynajmniej 3 pojedynki) na pojedynki kwalifikacyjne do MŚ. Blankiet musi obejmować chociaż jeden typ na spotkanie Polska – Dania.
Minimalny zakład to 50 zł, a kurs minimalny pełnego kuponu to 2.0. Jeśli typ zostanie akuratnie zakreślony, to obstawiający dostanie od bukmachera 25 procent do tego do zysku (najwyższa kwota gratyfikacji to 100 zł).

W Expekt 30 zł dodatku, pod warunkiem że Arek Milik zdobędzie gola! Musicie wyłącznie zdeponować przed pojedynkiem wielokrotny zakład (co najmniej 3 mecze) na eliminacje Mistrzostw w 2018 (chociaż jeden typ na spotkanie Polska kontra Dania).

Postawić należy za minimum 50 zł, a kurs minimum całkowitego blankietu równać ma się 2.0. O ile iż Arkadiusz Milik zaliczy gola w sobotnim pojedynku Polski z Danią, to gracz pozyska od Expekt 30 zł nagrody obojętnie na to czy kuponik będzie zakończony zwycięstwem lub przegrany!
Sprawdź składniki propozycji w portalach: Expekt i Betclic.

 

Czy Arkadiusz Milik przerwie okropną passę i zdobędzie upragnioną bramkę w drugim pojedynku kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata 2018?
Ujrzymy to w TELEWIZORZE live już 8 października. Pojedynek Polska-Dania, to doborowa potyczka dla graczy na przyrost profitów z bukmacherki.

Nie czekaj i typuj pojedynki w necie – sprawdź jak typują w Danii na Bedeste Betting Sites

NASZ TYP to wygrana Polaków!

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

Join The Discussion

blank