Zakłady piłkarskie i typy

Ekstraklasa piłkarska – startujemy z typowaniem

betfan-bonus-na-start

Już za parę chwil startuje nasz polska Ekstraklasa piłki nożnej. Która ekipa zostanie w owych rozgrywkach Mistrzem Polski, a jakie zespoły zostaną relegowane ? Prawdopodobnie zrazu kolejki spotkań piłkarskich nie dadzą odpowiedzi na owe pytania, pomimo tego prawdopodobnie dowiemy się jakie ekipy zostały totalnie przysposobione do tego sezonu.

W tym momencie wśród faworytów tych batalii najwięcej szans na ostateczny triumf daje się Legii Warszawa oraz Kolejorzowi. Aczkolwiek wśród aspirantów do czempionatu posiadamy jeszcze pewien zespół (po wzmocnieniach) jest to Lechia z Gdańska. W związku z tym w tych rozgrywkach mamy nadzieję że więcej niż dwa teamy będą rywalizować o Mistrza Polski.

 

Typy bukmacherskie na Ekstraklasę piłkarską nie należą do łatwych zakładów. Gdyż w znaczącej ilości meczy jest tak, że stan rzeczy w pojedynku ewoluuje non stop i ani super typer nie da rady wytypować rezultatu danego pojedynku, a na dodatek w naszej lidze piłkarskiej każdy może wygrać z każdym (co zaprezentowały przeszłe sezony).
Zakłady sportowe live mogą okazać się zwodnicze. Dynamizm w danym spotkaniu może wprowadzać zamęt i propagować niepokój w sercu oraz umyśle obstawiającego.

 

Wyraźnie lepszym podejściem w tym wypadku jest dokonywać chłodnych kalkulacji i bez pośpiechu monitorować rezultaty zakładów bukmacherskich.
Z powodu owego braku przewidywalności Ekstraklasy piłki nożnej, obstawiania bukmacherów w necie są w stanie jawić się co najmniej nieadekwatne do sytuacji przed danym spotkaniem ligowym. Z pewnej strony jest to fajna wiadomość dla persony typującej – gdyż swoimi analizami plus obserwacjami może ograć bukmachera.
Z drugiej strony jednak, przeczuwany rezultat danego spotkania może okazać się niepoprawny i co więcej może być motywem straty solidnej części funduszy zaryzykowanych na konkretny rezultat spotkania.

 

Jedynym sposobem na uratowanie się od straty jest zawierzenie swoim umiejętnościom obstawiania rezultatów meczy plus czujne śledzenie nie tylko analiz, lecz również kompletnych meczów ligi polskiej.
Opieranie się na rozważaniach pozostałych obstawiających może indukować pomyłki, a w przypadku kiedy sam jeden decydujesz o swoich wariantach – wyciągasz wnioski z obserwacji i szkolisz się, jak nie wykonywać ewentualnych błędów w kolejnych meczach.

 

Nasze przewidywania na to kto zostanie piłkarskim Mistrzem Polski:
Legia Warszawa – 40%
Lechia Gdańsk – 25%
Lech Poznań – 15%
Jagiellonia – 10%
Zagłębie Lubin – 5%
Inna drużyna -5%

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

Join The Discussion