Blog

Etoto poleca Etotomanię! Warto!

betfan-bonus-na-start

Od czasu do czasu bukmacher Etoto wrzuca na skrzynki swoim dotychczasowym graczom promocje (nie chodzi o gratisy na start). Wskutek tego ETOTOMANIA to miłe zaskoczenie oraz warta uwagi oferta dla obstawiających u tego polskiego bukmachera wirtualnego.

Etotomania

Aktualnie na stronce www.etoto.pl formalnie wystartowała ETOTOMANIA, lojalnościowy plan bonusowy dla użytkowników oferujący możliwość awansu ma wyższy poziom i dostawanie coraz to fajniejszych nagród.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

Typujący mecze gromadzą punkty za zaryzykowane kupony. Z końcem miesiąca według „widełek” wchodzą poziom wyżej i codziennie pobierają nastepne gratyfikacje. Licznik punktów permanentnie instruuje grającego ile brak mu do lepszego pułapu na przykład ZŁOTY, a ile do obronienia aktualnego na przykład SREBRNY.
Dodatkowo, także widzi gracz jakie nagrody ich oczekują w nadchodzącym tygodniu.

Im wyższy szczebel w projekcie lojalnościowym bukmachera Etoto tak regularnie zdołamy mieć nadzieję na wspaniałe nagrody pieniężne dla grającego.

Program zamienił wszystkie, do chwili obecnej działające promocje bukmacherskie na stronce z wyjątkiem promocji powitalnej „Podmień 100 zł na 300 zł

Dużo informacji opublikowano na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację