Blog

Obstawianie esportu

betfan-bonus-na-start

Obstawianie eSportu to ciekawy sposób na zarabianie on-line – pod warunkiem iż choćby trochę mamy o przedstawianym temacie pojęcie.
Rzecz jasna spora część firm bukmacherskich w Kraju oferuje zakłady na mecze na Esport, a w niniejszej grupie jest niewątpliwie LVBET.

Jaki ostatnio uruchomił dedykowaną zakładkę esportową z dużą ofertą kursów live i możliwością oglądania spotkań w trakcie gdy trwają. Aktualnie gracze mogą korzystać z owej zakładki na swoich komórkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Obstawianie esportu

Obserwowanie a także typowanie esportu na smartfonie w żadnym wypadku nie było prostsze. Teraz swoista zakładka esport przystępna jest w praktycznym położeniu – na poświęconej typerom podstronie.
Włączenie tej funkcjonalności w dużym stopniu obetnie czas przydatny na postawienie kuponu a co więcej uprości wyszperanie atrakcyjnych meczów w najmocniej fajnych bataliach.

Następnym etapem zmian w kategorii mobile LVBET było zastosowanie oglądania streamów z rozmaitych meczów na żywo w ramach meczy eSportowych. Dotychczas osiągalne były one zaledwie w edycji na kompy LV BET, obecnie najlepsze zawody w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends a także mnóstwo pozostałych będzie można odtwarzać również na wyświetlaczach smartfonów oraz tabletów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – dynamiczny postęp

LVBET raz po raz mocniej rozwija się na esport, obecnie wykonujemy to z wielką energią. Nieustannie chcemy się polepszać w owym charakterze, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w edycji mobile jest tego przyzwoitym przykładem.
Rozwijamy nie wyłącznie nasz produkt, lecz też rozszerzamy własną aktywność na nowych rynkach, do których z pewnością zdołamy wliczyć esport – oznajmiła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Ten legalny bukmacher online funkcjonuje na polskim rynku od ponad trzech lat. Do tej pory firma zaangażowała się w rozwój przeróżnych dyscyplin i wielu klubów piłkarskich. LVBET jest sponsorem naczelnym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a dodatkowo oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec a także Widzewa Łódź.

Oprócz tego, „wszedł” w mecenat polskiej transmisji pojedynków CS:GO Esport Championship Series plus na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację