Porady bukmacherskie

Jak skutecznie zarabiać na piłkarskich zakładach bukmacherskich

betfan-bonus-na-start

Jak ograć bukmachera online i jak skutecznie zarabiać na zakładach bukmacherskich ? Na to pytanie odpowiedzi szuka każdy gracz który typuje mecze lub ma taki zamiar. Obstawianie meczu nie jest jednak nigdy czymś pewnym i prostym – tym bardziej że pieniądze jakie pojawiły się jakiś czas temu w sporcie powodują że nawet słabszy teoretycznie zespół czy zawodnik może i jest w stanie pokonać tego teoretycznie lepszego od siebie.

Zawsze może wydarzyć się niespodzianka w czasie sportowego spotkania co potwierdzają coraz częściej statystyki.
Jeśli jednak nie przewidujemy tego rodzaju sytuacji, cała akcja opiera się nie tylko na statystykach, ale i na zawodnikach (pamiętamy, że stoją oni zarówno a jednej, jak i z drugiej strony).

Dokładne przeanalizowanie wszystkich poprzednich spotkań pozwoli nam poznać nie tylko technikę zawodników, ale również ich plusy oraz słabostki – co niewątpliwie zbliży nas do końcowego triumfu i zgarnięcia pieniędzy za postawiony zakład.

Polecamy: wirtualnybukmacher.pl/zarabianie-na-zakladach-sportowych-to-proste.html

Skuteczne zarabianie na zakładach bukmacherskich

Trzeba sobie jasno powiedzieć: nikt tak naprawdę nie wie jak wygrać z bukmacherem – nie ma jednej skutecznej metody.
Każdy dobry gracz ma na to wiele swoich sposobów, którymi nie dzieli się za darmo (to prawda że wygrywają nieliczni).

Musimy zatem zapłacić za poradę lub odpowiedniego ebooka, czy poradnik który też nie da nam 100% pewności na to że zaczniemy zarabiać na zakładach bukmacherskich – takie porady za które zapłacimy są nas w stanie tylko odpowiednio pokierować i ustrzec przed stratą czasami nie małych kwot pieniędzy.

Warto też poszukać odpowiedniego forum gdzie użytkownicy często dzielą się swoją wiedzą i radami. Każdy z nich na pewno udzieli nam cennych rad – przynajmniej tych podstawowych (jakie też i w tym serwisie znajdziesz).
Nie znaczy to, że musimy kupować wszystkie ebooki i porady w sieci aby odpowiedzieć sobie na pytanie jak ograć bukmachera i zacząć skutecznie zarabiać na zakładach w internecie czy w punktach STS czy Fortuna.

 

Czy się da? Na pewno tak.

Musimy mieć tylko wybrany sposób na konkretne działania na konkretne zdarzenia (bo każda liga czy dyscyplina rządzi się swoimi prawami). Nie jest to trudne, ale wymaga czasu i poznania całej gry oraz drużyn, zawodników, trenerów, jak i samych obiektów sportowych i ich uwarunkowań.

Jeśli nie wiemy jak wygrać z bukmacherem warto przeczytać kilka wypowiedzi specjalistów (graczy) na ten temat. Wystarczy nam do tego jedynie internet i chwila czasu który należy na to poświęcić. Na temat zakładów bukmacherskich powstało również wiele ebooków z których możemy skorzystać. Nie są co prawda bardzo tanie, ale na pewno warto z nich skorzystać zwłaszcza, jeśli jesteśmy osobami początkującymi.
Nie zaczynajmy gry, typowania od testowania na swoich pieniądzach. Początki nie zawsze bywają łatwe, ale na pewno sobie ze wszystkim poradzisz – o ile będziesz wytrwały i będziesz potrafił analizować nie tylko przeszłość ale i przyszłość.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Warto też sobie wziąć do serca jedną radę – gdy przegramy nie próbujmy się odgrywać – to bardzo szybka droga do stracenia mnóstwa pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Bo nic tak nie cieszy bukmacherów jak pełen emocji gracz typujący mecze online.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

Join The Discussion

blank