Blog

Jak wzbogacić się na zakładach wzajemnych – wszystko o EKSPERT+

betfan-bonus-na-start

Legalny bukmacher online Fortuna poszerza tegoroczną ofensywę produktową oraz stale rozszerza ofertę dla graczy pojedynki on line.

Niedużo dni po powiększeniu pułapu wygranej na 1 kuponie aż do 601 000 ZŁ – wprowadza pozaplanowe usprawnienie – EKSPERT+.

Owa nowość przyzwoli Obstawiającym na zwiększenie osobistej końcowej nagrody – nawet do 33% oraz na zdobycie dodatku – choćby do 5 000 ZŁ.

W następnej kolejności produkt EKSPERT+ to typ zakładu bukmacherskiego 1×2, w jakim gracz zdoła zakreślić od ośmiu do choćby 20 zajść, przeważnie dotyczących pojedynków futbolowej Ekstraklasy, 1. Ligi, a oraz kolejnych rozgrywek europejskich.
Jeżeli chodzi o właściwą liczbę zakładów na kuponiku zdoła on zdobyć dodatek do potencjalnej zwycięstwa:

– 8 oraz 9 wydarzeń na kuponiku – dodatek kursowy 1.11 (naprawdę – +11% do zwycięstwa),
– 10 oraz 11 wydarzeń na kuponiku – dodatek kursowy 1.22 (+22% do triumfu),
– min. 12 zdarzeń na kuponiku – dodatek kursowy 1.33 (+33% do zwycięstwa.

Na domiar tego, jeżeli Klientowi uda się wytypować akuratnie jakiekolwiek mecze, obojętnie na ich ilości na kuponiku, to do jego nagrody sumuje się dodatek 5 tysięcy ZŁ (do rozdziału pomiędzy wszelkich klientów jacy trafią danego EKSPERTA+.

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości udostępnionych przez Fortunę w ramach listopadowej operacji „Produkt+”. W poprzednim tygodniu ogłaszaliśmy o powiększeniu pułapu zwycięstwa na 1 kuponie – do 601 000 ZŁ, co jest bieżąco najwyższą przewidywalną wygraną w Kraju proponowaną przez legalnego bukmachera.

Poza tym mamy dla Ciebie niesamowite wieści, bowiem w przyszłym tygodniu przedstawiona zostanie dodatkowa nowość na stronie www.fortuna.pl, wprowadzona z myślą o Obstawiających tegoż bukmachera online.

Jeżeli nie posiadasz nadal konta grającego na fortuna.pl – to od jakiegoś okresu rozdajemy po 10 zł!
Warunki pod tym odsyłaczem.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację