Blog

Konkurs w obstawianiu meczów

betfan-bonus-na-start

Legalnie działający bukmacher on line Superbet uruchomił nowiutką edycję w całości bezpłatnej gry SuperGame.
Wersja pod nazwą SuperGame Jackpot jest poświęcona kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zyskania co tydzień minimum 50 000 złotych, a wielkość ta może z dowolną rundą rosnąć o nastepne 25 000 złotych. Wystarczy skutecznie rozszyfrować faktyczne wyniki spotkań Ekstraklasy.

Superbet to numer 1 krajowego rynku zakładów wzajemnych w kategorii rozgrywek „free to play”. Są to rozgrywki, które nie wymagają depozytu, bądź zaryzykowania stawki. Typer nie ponosi z tej przyczyny ani grama ryzyka związanego z otwarciem konta u buka, ma za to szansę zyskania sporej gotówki oraz umożliwioną kapitalną rozrywkę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Konkurs w Superbet

Nowa konwencja to zabawa kumulacyjna, gdzie deficyt kluczowej wygranej w jakiejś rundzie będzie potęgował ekscytacje w następnej! W minionej serii Super Game padła największa do tego czasu wygrana – jeden typer wygrał 40 000 zł w gotówce.
Tak duża suma była naturalnie rezultatem kumulacji powiązanej z brakiem rozstrzygnięcia w minionej kolejce. Wygranych nie było, dlatego że pojedynek Brazylia – Argentyna został przerwany i nierozstrzygnięty.
W nowiutkim Super Game Jackpot kumulacja innymi słowy w zasadzie ogromne nagrody w owej całkiem bezpłatnej grze, będą o wiele częstszym zjawiskiem.

Jedynie w tym roku Superbet w grach free to play darował typerom zapisanym w swoim portalu wygrane na ogólną sumę blisko 8 000 000 zł! Między innymi te działania wpływają na stałe pozyskiwanie przez spółkę kolejnych, zadowolonych użytkowników i pościg za konkurencją ze ścisłej elity.

Konkurs w obstawianiu meczów superbet promocje

Po co więc metamorfoza flagowego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy monotonność oraz nieustannie odnawiamy nasze rozwiązania. Piętrzenie wygranych w zestawieniu z obstawianiem meczy dla frajdy „najlepszej ligi świata” powinno dalej mocniej elektryzować typerów, jacy coraz częściej wybierają naszą ofertę. Zdradzę także, iż co pewien czas do puli wygranych wchodzić będą nader ciekawe nagrody rzeczowe. Tymczasem jest to jednakże niespodzianka.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to chyba dobre powiązanie także zważywszy na interesującą ofertę tradycyjnych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Przetestuj SuperKursy plus SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” dostarcza zakłady na najwyższą klasę meczy piłkarskich z marżą 0%! Na jakikolwiek mecz Ekstraklasy otwarta jest również obszerna oferta SuperBets, innymi słowy parę typów w obrębie jakiegoś zdarzenia. Entuzjastów zakładów w trakcie zaciekawi zapewne oferta 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowiuteńka odsłona rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl oraz w najlepszej w Kraju aplikacji mobilnej Superbet.

Bezpłatne typy na Ekstraklasę odnajdziesz na stronie obstawianie.net

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację