Blog

Liga Narodów UEFA zasady

betfan-bonus-na-start

Jeżeli kochamy typować pojedynki piłkarskie przez internet u bukmacherów w internecie to powinniśmy się szykować na nowe opcje obstawiania na legalnie funkcjonujących zakładach bukmacherskich!
Otóż rozpoczyna się zaraz piłkarska Liga Narodów UEFA. Podzielona na sekcje w której współzawodniczyć będą zespoły narodowe.

Polska drużyna ma ogromne okazje na grę w najfajniejszej dywizji, a to wskutek świetnym występom na kontynentalnych stadionach.

Liga narodów – informacje

O podziale drużyn między cztery dywizje będzie wyznaczał ranking UEFA reprezentacji (z 15 listopada 2017), którego dzisiejsze notowanie można sprawdzić na stronce www UEFA.

Zespoły będą podzielone na cztery dywizje – A (12 drużyn), B (12 drużyn), C (15 drużyn) i D (16 drużyn) w kolejności porównaniu.
W dowolnej z dywizji spotkania będą toczyć się w 4 grupach (3 lub czterodrużynowych), a zwycięzcy sekcji w dywizji A awansują do Final Four, którego zdobywca zostanie zdobywcą całościowej Ligi Narodów.

Zdobywcy sekcji w dywizjach B, C i D przejdą do wyższej dywizji, a najsłabsze drużyny sekcji w dywizjach A, B i C spadną do słabszej grupy. Cztery zespoły (po jednym z dowolnej dywizji) mają zagwarantowany udział w finałach ME 2020 – baraże będą miały miejsce w marcu 2020 r. (po cztery drużyny z dowolnej dywizji).

Nie masz konta w forBET? Z niniejszego linku uzyskasz do 600 zł za założenie konta

Mecze w grupach Ligi Narodów grane będą w 2 połowie 2018 r. (po dwa mecze we wrześniu, październiku i listopadzie), a Final Four (półfinały i finał) – w czerwcu 2019 r. Segmentacja ekip na koniec Ligi Narodów będzie rozstrzygająca przy podziale na kosze w eliminacjach ME 2020 r.

Ażeby zagwarantować sobie członkostwo w dywizji A, Polska powinna trzymać miejsce w czołowej 12 w czasie zakończenia kwalifikacji do mistrzostw świata w Rosji.

Do rankingu kadr UEFA wyliczają się zarazem punkty jak i pozyskane i przepuszczone gole, chociaż w poniższym wyliczeniu ignorujemy pkt za gole, ponieważ mają one minimalne znaczenie (1 pkt. jest tożsamy różnicy aż 20 goli!). Zakładamy też, że nasza reprezentacja nie zagra w barażach o wejście do mistrzostw świata.

Promocja dnia! Totolotek rozdaje po 20 zł za rejestrację (bez depozytu)!

Dorobek Polski na koniec kwalifikacji będzie blisko 29 262 + po 400 pkt. za każdy uzyskany punkt (+ szczątkowe punkty za pozyskane i tracone gole). A tym samym, jeżeli Nasza reprezentacja zwycięży we wszystkich pojedynkach do finiszu kwalifikacji różnicą 1 strzelonej bramki, będzie miała dorobek rzędu 34 142 i minimalne okazje nawet na awans o 1 pozycję w spisie.

Liga Narodów – obstawianie meczów – startujemy

Istotnym rywalem jest w tym etapie dla naszej polskiej drużyny Holandia.
W przypadku udziału tejże ekipy w barażach i wygrania wszystkich meczy różnicą 1 strzelonej bramki dorobek Holendrów będzie mniej więcej 31 902. Nasza reprezentacja w przypadku zyskania siedmiu punktów (dwa jednobramkowe wygrane, remis i jednobramkowa przegrana) będzie mieć dorobek w przybliżeniu 32 082.

Akademicko należy się więc spodziewać się z tym, że w przypadku obfitych wygranych Holendrów bądź wysokiej porażki Polaków, Holandia nas wyprzedzi wbrew pozyskania poprzez krajową drużynę 7 pkt., wprawdzie musiałaby specjalnie odrobić kolejne 9 goli straty.
Równolegle nie ulega kwestii też, że 7 pkt. uzyskanych poprzez polską reprezentację zaręcza nam bezpośredni awans na mundial, więc w przedstawianym casusie Nasza reprezentacja nie zepsuje własnego dorobku w potyczkach barażowych.

Nie masz konta w forBET? Z niniejszego linku uzyskasz do 600 zł za założenie konta

Należy też zaznaczyć że w sytuacji, gdy poniektórzy przeciwnicy będą marnować punkty w rozgrywkach kwalifikacyjnych bądź stanie się przejrzyste że nie zmierzą się w barażach, „biało-czerwonym” do zapewnienia sobie dywizji A Ligi Narodów wystarczy mniej okazały dorobek punktowy.

Wszelcy legalnie działający bukmacherzy internetowi w Polsce przygotują czy też w tym momencie przygotowali na te mecze w Lidze Narodów zakłady bukmacherskie jakie da się naturalnie typować.
Warto przeglądać bieżącą kompilację bukmacherów on line i co więcej propozycje kursowe na wspomniane mecze jakie Nas czekają.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację