Blog

Limity na zakładach bukmacherskich

betfan-bonus-na-start

Dziś coś o progach u legalnych bukmacherów proponujących zakłady piłkarskie w Polsce. Warto być świadom jak wygląda sprawa z limitami w toku typowania spotkań przez internet. Oto trochę bieżących wiadomości …

Aktualna od 2017 roku nowelizacja ustawy o rozgrywkach hazardowych nałożyła na przedsiębiorstwa bukmacherskie rząd nowiutkich zagadnień. Pewnym z nich jest potrzeba zastosowania tzw. regulaminu rzetelnej rozgrywki. Przykładowo Fortuna jako początkowy ustawowo działający w Polsce bukmacher inkorporował w życie nader niebagatelne zapisy ustawy w zakresie stosowania wspomnianego regulaminu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Limity stawek u bukmacherów

Wedle prawodawcy zadaniem regulaminu rzetelnej rozgrywki jest ubezpieczenie graczy zakładów przed negatywnymi efektami hazardu. Skutkiem tego na stronach wirtualnych bukmacherów odnalazły się wiadomości o niebezpieczeństwie związanym z hazardem, zakazie zabawy dla osób do 18 roku życia oraz nazwy firm oferujących asystę jednostkom z kłopotami hazardowymi wespół z odsyłaczami do ich stron w sieci.

Ustęp 15i „Ustawy o zmianie ustawy o rozgrywkach hazardowych oraz poniektórych pozostałych zaryzykuj” wytyczył również organizatorom zakładów wzajemnych bardzo precyzyjne żądania dotyczącego tegoż, w jaki modus przestrzegane winny być artykuły odnoszące się rzetelnej rozgrywki. To nie wyłącznie właściwe procedury kontroli obstawiającego, lecz też np. pozwolenie graczom zakładów kontroli osobistej aktywności na stronie wirtualnej bukmachera.

Spełniając wpisy ustawy Ministra Finansów wspomniana poprzednio Fortuna stworzyła kodeks uczciwej gry, który 20 listopada minionego roku pozostał zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

W kolejnym kroku tytułem przykładu na stronie wirtualnej www.fortuna.pl od 5 marca, jako nr 1 spomiędzy prawnie działających w Polsce bukmacherów, umożliwił swoim graczom określanie limitów bukmacherskich czasu i sum przeznaczanych na zakłady bukmacherskie. Obstawiający może zgodzić się na limit u bukmachera wskazany jako „graj bezpiecznie” bądź skonfigurować własny, odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Działanie w zakresie wiążącego w Polsce prawa to dla któregokolwiek bukmachera online z licencją podstawa. Dokładają oni wszelakich starań, tak aby wdrażane przez nich transformacje realizowały warunki ustawy hazardowej, a równolegle nie krępowały graczom zabawy. Ustalenie limitów na rozgrywkę zajmuje przykładowo na www.fortuna.pl nie wiele więcej niźli kilkanaście sekund – powiada Konrad Komarczuk, naczelny Fortuna Zakłady Wzajemne.

Postępowanie odn uściślania limitów u bukmacherów została włączona do przebiegu rejestracji nowego gracza. Obstawiający mający już swoje konto w serwisie dla zawierania zakładów muszą po zalogowaniu ukończyć rejestrację u bukmachera on line, a po czym wstąpić w sekcję „Limity gracza” lub przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta gracza.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Przeto warto skonfigurować limity na zakładach u bukmacherów już dzisiaj by … nie zostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Wykonane we współpracy z Serwis bukmacherski

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację