Bukmacherzy online

Ministerstwo Finansów powiększa listę legalnych bukmacherów!

betfan-bonus-na-start

Dużych bukmacherów w Polsce permanentnie nam brakuje a paru z tych jacy onegdaj funkcjonowali na naszym rynku bukmacherskim obecnie nie dostarczają zakładów bukmacherskich dla Polaków. Chociaż mozolnie się to zmienia a paru sporych bukmacherów stara się o rządową koncesję MF i takową … zdobywa!

Fajnie że możemy Was zawiadomić iż w dniu 28 czerwca 2018 nowy buk nabył koncesję na przyjmowanie zakładów sportowych w Polsce. Mówimy o firmie Cherry Online Polska Sp. z o.o. z Warszawy.

Oferta bukmacherska ComeOn

Ta firma bukmacherska wnioskowała o otrzymanie licencji przez dużo ponad 6 miesięcy, spełniając każde wymogi jakie mamy w zapisach regulacji o grach hazardowych w necie, otrzymała koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większość udziałów w organizacji posiada szwedzka Cherry AB, otworzona w 1963 roku, właściciel takich jednostek jak: ComeOn, Cherrycasino i udziałowcem takich jednostek jak Yggdrasil, Knock Out AB oraz wielu innych.

Instytucja Cherry AB złączona jest z biznesem rozgrywek w necie od niesłychanie dawna. Ta firma oferuje rozgrywki w necie w tym zakłady sportowe, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, budowanie gier. Opisana jednostka zajmuje się klientami w Europie i jest notowana na giełdzie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Co sądzę o ComeOn

Konkurencja w branży hazardowej – zakładów sportowych była pożądana! To nie ulega kwestii! Natomiast że tak warta uwagi marka na rynku europejskim wkroczy do naszego Kraju przed takimi instytucjami jak bet365 czy Sportingbet to w tej chwili jest absolutne zaskoczenie.
O legalnym bukmacherze (gdyż w taki sposób można napisać) ComeOn mam jedynie dobre zdanie. Od czasu gdy wkroczyli do Polski nieco lat temu, pamiętam że ich support a także oferta dla grających były na świetnym pułapie i pozostaje Nam wyłącznie przypuszczać że nie inaczej będzie w Polsce.

Bonusy w ComeOn

W paru państwach Europy, ale i prawdopodobnie w Polsce też będzie dostępny bonus od depozytu – zwyczajne 100% za początkową wpłatę na rachunek rozliczeniowy gracza. Więcej lada dzień na naszych stronach…

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację