Typowanie meczy

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej – przewidywania

betfan-bonus-na-start

Czy przewidywanie wyników piłki ręcznej daje okazję na zarobek? Czy nasze bukmacherskie typy na piłkę ręczną to skuteczne typy?

Od pewnego czasu nie za bardzo dobrze wiedzie się polskim piłkarzom szczypiorniaka. Z byłej potęgi, jakiej szefował Bogdan Wenta, pozostało niewiele. Starczy powiedzieć, że na ME, jakie startują już w czwartek 9 stycznia, „Biało-Czerwoni” raptem co się dostali. Skutkiem tego także kibice nad Wisłą nie są aż tak niezwykle z werwą nastawieni do najbliższych meczów.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Morytko królem strzelców?

Legalnie działający krajowy bukmacher BETFAN wystawił zakłady bukmacherskie odnośnie formy Rodaków na ME w piłce ręcznej. Aktualnie zdołacie zaryzykować na to, kto zostanie najlepszym napastnikiem i na to ile goli zdobędzie / utraci nasza drużyna. Jeżeli chodzi o typy na mecze na początkowy zakład to klarownym faworytem jest Arkadiusz Moryto. Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce jest pewnym z 3 ambasadorów swojego klubu.
Para pozostałych to golkiper Mateusz Kornecki plus instruktor bramkarzy – cieszący się popularnością Sławomir Szmal, który był filarem polskiej drużyny Bogdana Wenty, o jakiej napomykaliśmy na na samym początku materiału.

Legalni bukmacherzy w Kraju raczej nie liczą na porządny występ „Polaków”. Legalnie działający polski bukmacher BETFAN uważa, że Polscy piłkarze ręczni są bez szans na przejście z grupy F do dalszej fazy mistrzostw Europy, w jakiej znajdują się Szwedzi, Słoweńcy oraz Szwajcarzy.
Porządek wymienionych reprezentacji nie jest przypadkowa, albowiem to oczywiście tak winna prezentować się chronologia na koniec grupowych meczy. Piłkarze Patryka Rombela powinni w opinii legalnego krajowego bukmachera zamykać bieżącą stawkę…

betfan-bonus-na-start

Nie za bardzo porządne typy

W poprzednich meczach przed turniejem nasi reprezentanci rozegrali 3 towarzyskie pojedynki, w jakich trzy przegrali. Nasi zawodnicy okazali się gorsi od Hiszpanii, Portugalii tudzież Rosji. Po owych porażkach manager polskiej drużyny zdecydował zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę plus prawego rozgrywającego Michała Szyby. Czy ten ruch podziała motywująco na naszą drużynę piłkarzy ręcznych?

Jak odczuwacie, niestety nie zwiastujemy sukcesu naszym piłkarzom na przedstawianym turnieju. Pragnęlibyśmy się ewidentnie mylić w naszych prognozach, jednak doprawdy trudno dostrzegać któregokolwiek światełka w tunelu. Rywalizację na ME 2020 Polacy rozpoczną w piątek od spotkania ze Słowenią. Następnie czeka ich pojedynek ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po kolejnych dwóch dniach odpoczynku, spotkania w grupie F sfinalizują meczem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi zawodnicy naturalnie dobrze pamiętają jak sami byli zafascynowani wynikami polskiej drużyny Bogdana Wenty.
Rewelacyjnie by było nawiązać do owych fenomenalnych czasów, gdy byliśmy siłą piłki ręcznej. Z drugiej strony, powinno się też podejść z pokorą do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Koniec końców krajowa piłka ręczna przechodzi obecnie wymianę pokoleń, dlatego potrzeba nieco poczekać na kolejne złote okresy krajowych szczypiornistów.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Prognozowany zdobywca ME 2020 w piłce ręcznej:

Dania

Przeczytaj gdzie obstawiać mecze online Polaków na mistrzostwach …

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację