Bukmacherzy online

Nowe promocje bukmacherskie – dzisiaj eTOTO

betfan-bonus-na-start

Fenomenalna propozycja przy rejestracji od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo otwierających konta klientów. Zyskaj 1000 zł w bonusach. Taka oferta nie zdarza się raz za razem wśród legalnie funkcjonujących bukmacherów w sieci stąd powinno się przypatrzyć się jej dogłębnie. Ponieważ warto!

Dodatek po założeniu konta to właściwie kanon wśród bukmacherów w Kraju, lecz by dawać graczom 200 % za ich wpłatę – to z trudem coś takiego wypatrzyć pośród innych ofert powitalnych. Tylko totolotek.pl oraz lvbet.pl dają powyżej 1000 złotych w bonusach w trakcie rejestracji, lecz to tylko 100% początkowej wpłaty. A tutaj etoto.pl zaszalało!

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

Zasady propozycji na początek

Jak wspomnieliśmy w ostatnim czasie wymieniony legalnie działający bukmacher internetowy wprowadził kolejną ofertę powitalną, zamiast wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną mamy ofertę Sięgnij po 1000 pln od eTOTO.
Widząc znaczne zaciekawienie promocjami bukmacherskimi w Kraju wśród typujących mecze firma bukmacherska eTOTO postanowiła wystartować z najkorzystniejszą promocją dla typujących na start. Poniżej opisaliśmy szczyptę wiadomości odnośnie oryginalnej oferty przy rejestracji:

W kolejnej promocji na początek Odbierz 1000 zł, gracz za swoje 2 pierwsze depozyty uzyskać może aż 1000 zł:
– początkowy przelew na konto gracza będzie podniesiony o 200% do 100 zł (to znaczy starczy przelew 50 zł, ażeby dostać 100 złotych), co jest rzadkie wśród bukmacherów legalnie funkcjonujących w Kraju. Nie ma możliwości wyszukać buka który zwiększa depozyt o tego typu procent.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

– wtóry przelew na konto gracza pozostanie podniesiony o 100 procent do praktycznie 900 zł !

Skutkiem tego w sumie typujący za swoje 2 pierwotne transfery może uzyskać 1000 zł.

Z promocji mogą skorzystać dowolni obstawiający, którzy wciąż nie zrobili początkowej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u buka (mogą zgarnąć obydwa bonusy) czy wtórej wpłaty (mogą otrzymać drugi dodatek), pomijając nawet czas rejestracji.

W wypadku pytań zalecamy przeglądnąć warunki akcji promocyjnej na www.etoto.pl.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację