Blog

O co chodzi z kursami bukmacherskimi w Totolotku?

betfan-bonus-na-start

Obstawiający pojedynki u bukmachera wiecznie poszukuje dużych kursów bukmacherskich. A że nie każdy internetowy bukmacher w Kraju ma solidne kursy to mamy świadomość tego już od dawna.

Toteż oprócz dodatków oraz promocji bukmacherskich należałoby także przyjrzeć się kursom na zakładach bukmacherskich. Parę dni temu trafiła do nas znacząca wiadomość rzekomo – firma bukmacherska Totolotek zadecydowała podwyższyć własne kursy bukmacherskie na zakłady on-line.

Na stronie internetowej Totolotek.pl aktualnie znajdziecie największe kursy na faworytów z TOP10 czyli dziesięciu w większości wypadków typowanych przez grających spotkań z danego dnia!

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Kursy bukmacherskie – istotna kwestia!

W typowaniu zakładów sportowych jednym z najistotniejszych elementów jest znaczny kurs spotkania. Olbrzymie kursy znamionują wyższe nagrody. Nie musicie już konfrontować, który bukmacher proponuje największe kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. Totolotek ręczy Wam, iż pośród legalnych bukmacherów największe kursy proponuje właśnie strona wirtualna Totolotek.pl (jeżeli chodzi o te zazwyczaj selekcjonowane pojedynki do typowania przez www).

Pracownicy Totolotka selekcjonują co dzień 10 najchętniej typowanych przez obstawiajacych spotkań i proponują do nich największe w Polsce kursy bukmacherskie.

Polecamy jeszcze …

Ponadto biorąc udział w promocji Gram Grubo Europejskie Puchary od 20 pln oraz Gram Grubo Piątek od 100 zł można podnieść nagrodę realnie o 14%!

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Stąd powinno się mieć konto do typowania spotkań w Totolotku – wysokie kursy oraz cykliczne bonusy dla stale typujących spotkania przez www.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację