Blog

Obserwuj mecze na żywo w LVBET

betfan-bonus-na-start

Krajowy bukmacher on line LVBET non stop modernizuje własną ofertę bukmacherską – dzisiaj o live streaming meczy sportowych.

Otwarcie nowiutkiej strony w sieci (przypominam funkcjonuje pod adresem www.lvbet.pl) dostarczyło sekwencję opcji zarówno dla nas, jak i dla grających.
Bezustannie staramy się korzystać z przestrzeni do wcielania wszelkich nowości oraz ulepszeń, przykładem były ostatnim razem podpięte zakładki esportowe w odsłonie na telefon.

LVBET włącza mecze na żywo

Wprawdzie esport od pewnego okresu to ważna z osi postępu LVBET, to nie ogniskujemy się zaledwie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciwko postulatom również tych klientów, jacy wybierają zwykłe dyscypliny. Specjalnie dla tych użytkowników pojawiła się pomocna nowiutka funkcjonalność – streaming zdarzeń piłkarskich i nie tylko.

Włączenie streamingu wydarzeń sportowych to nowy krok w zakresie realnie jak największego otwarcia się na polskich typujących.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Na dziś rozszerzamy własną działalność, wychodzimy naprzeciwko pionierskim nurtom i wprowadzamy technologiczne możliwości oferowane przez innowacyjne media, w ten sposób by LVBET.PL przez cały czas powiększał własną działalność na rynku zakładów sportowych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do chwili obecnej streamy (albowiem właściwie zwykle określana jest opcja odtwarzania meczy w trakcie) z najważniejszych zdarzeń które można obstawiać stosowane były jedynie w przypadku esportu. Teraz to się zmieni.

W wyniku tego chcemy uatrakcyjnić naszym graczom okres spędzony na portalu LVBET.PL. Dzięki temu będą mogli live monitorować każde mniejsze zdarzenia sportowe osiągalne w naszej ofercie na naszej stronie do obstawiania meczy przez internet.
Pośród nich zobaczymy mecze m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. Później propozycja streamingowa będzie poszerzana o kolejne zdarzenia czy dziedziny sportu.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Więcej o Esporcie na Obstawianie Esportu

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację