Blog

Obstawiaj siatkę PlusLigi z legalnym bukmacherem

betfan-bonus-na-start

Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie ma w tej chwili status Formalnego Partnera PlusLigi oraz Ligi
Siatkówki Pań. Umowa została zatwierdzona do końca aktualnego sezonu. To dodatkowa wersja współpracy LVBET.PL z otoczeniem siatkówki po patronacie CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Załatwiliśmy kolejnego kontrahenta, jaki będzie nas wspierał i dopomagał w dynamicznym rozroście PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Bukmacherskie bardzo dynamicznie wchodzi na rynek sponsoringu niepiłkarskiego i radujemy się, iż wiąże swą przyszłość z polską klubową siatkówką. Wymieniony partner niewątpliwie przyczyni się do tegoż, byśmy budowali najwartościowsze przedstawienia sportowe w naszym kraju – akcentuje Artur Popko, boss Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Zobacz najnowsze promocje tego bukmachera (w tym 20 pln za rejestrację!) – bonusy w LVBETu

Szczegóły kontraktu – korzyści plus finanse

W ramach kontraktu logotyp spółki bukmacherskiej będzie widocznie na bandach LED w czasie meczów siatkarskich rozgrywek ligowych. Współdziałanie planuje również szereg przedsięwzięć na FB czy Twiterze oraz na serwisach internetowych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Radujemy sie, iż możemy przystąpić do gremia partnerów Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Polskie zespoły przynależą do zwartej czołówki europejskiej i od kilku lat święcą triumfy w klubowych pucharach. Jesteśmy zdeklarowani iż kontynuacja współpracy z jedną z najmodniejszych dyscyplin
w Kraju przyniesie wzajemne korzyści – opowiada Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera online.

Legalnie działający bukmacher działający w sieci LVBET.PL to aktywnie rozwijająca się jednostka a na rynku bukmacherskim, oparta na interesujących projektach i konstruowana z manią do sportu. Instytucja owa angażuje się w rozwój różnorakich gałęzi wspomagając przykładowo Wisłę z Krakowa, Widzew Łódź, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock czy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także serwis wirtualny ŁączyNasPasja.pl

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację