Blog

Piłka nożna a zakłady wirtualne

betfan-bonus-na-start

Krajowy bukmacher LV BET Zakłady Bukmacherskie jako jeden z legalnych bukmacherów działających w Polsce we kooperacji ze renomowaną firmą Leap wprowadza na nasz rynek zakłady internetowe.
W zakresie propozycji dostępne są gonitwy konne, wyścigi psów, żużel, kolarstwo także tenis. W niedługim okresie do gremia sportów online ma dodać również nader przyciągająca piłka nożna.

Nowością na lokalnym rynku jest wprowadzenie do propozycji wyścigów momentalnych, dzięki którym typujący nie musi wyczekiwać na finisz wydarzenia, albowiem w wszelkim momencie zdoła je pominąć, tak aby otrzymać informacje o wyniku. Firma LVBET jest pierwszym legalnym bukmacherem, który zdecydował się na uruchomienie takiego podejścia na rynek. W ramach wyścigów bezzwłocznych do dyspozycji posiadamy żużel, kolarstwo także gonitwy psów i koni.

Wirtualne zakłady wzajemne – coś nowego

Radujemy się, że możemy dołączyć do gremia bukmacherów oferujących sporty wirtualne na lokalnym rynku. Postanowiliśmy lecz iść krok do przodu przygotowując pomysł jakim są wyścigi momentalne.

Promocja w LV BET! Rozdajemy po 20 zł za samą rejestrację! Sprawdź

Mamy nadzieję, że nasza oferta dorówna wyczekiwaniom chociażby niezwykle wymagających obstawiających i przyniesie wszystkim multum emanacji także uciechy – powiada Rafał Wójtowicz, naczelny LV BET Zakłady Bukmacherskie.

LV BET ZAKŁADY SPORTOWE MA KONCESJĘ NA URZĄDZANIA ZAKŁADÓW SPORTOWYCH OPUBLIKOWANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W ZABRONIONYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ POGWAŁCENIE KODEKSÓW. HAZARD POWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację