Blog

Polscy bukmacherzy mający w ofercie wirtualne sporty

betfan-bonus-na-start

Jeśli uwielbiasz obstawiać spotkania w necie, dawniej uwielbiałeś obstawiać w kasynie on line, chwalisz sobie ekspresową rozgrywkę z możliwością zysku to wirtualne sporty są dla Was doskonałą zabawą…

Myślałeś czy jest alternatywa do gry w kasynie – która na bieżącą chwilę jest nie legalna w Polsce. A więc jest!
Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy wprowadzili do oferty tak zwane wirtualne sporty … A co to jest? Poniżej dowiesz się wszystkiego, u kogo obstawiać, co należałoby obstawiać i niemało o promocjach na nieniniejszą zabawę w necie.

Jakiś czas temuż niniejszy typ rogrywki pojawił się w ofercie legalnego buka lvbet.pl – o tym też niżej.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Co to wirtualny sport?

Internetowe sporty wzorują się na rzeczywistym sporcie i ukazują komputerowo, na oślep generowane wyniki, przetwarzane w animację.
Wyniki generowane w przypadku sportów wirtualnych polegają na statystykach zespołów/zawodników oraz liczbach wyselekcjonowanych przez generator cyfr przypadkowych. Spora wielkość zdarzeń, dynamizm, zwięzły czas zamknięcia spotkania jak i rozliczenia kuponu to podstawowe atuty sportów wirtualnych na zakładach u bukmacherów. Duże emocje zagwarantowane!

Wirtualne sporty u legalnego buka

Potrzebujemy stałego rozrostu i robimy wszystko, tak aby typer stale odnalazł u Nas przyciągające dla siebie zakłady sportowe.
Wirtualne Sporty to wyścigi co 1 minutę przez pełną dobę. LVBET Zakłady Bukmacherskie świadczy swoim graczom obstawianie gonitw koni, wyścigów chartów, żużel, kolarstwo i tenis. Lista dyscyplin będzie często poszerzana, stąd nowości w LV BET Zakłady Bukmacherskie nie zabraknie! Ekscytacje bez czekania! Zweryfikuj już w tej chwili i przekonaj się jak działają Wirtualne Sporty w sieci.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA LICENCJĘ NA URZĄDZANIA ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH PRZEKAZANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW POLSKI. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE POWODOWAĆ POGWAŁCENIE PRZEPISÓW. GAMBLING POŁĄCZONY JEST Z RYZYKIEM”.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację