Bukmacherzy online

Czy najlepszy bukmacher to ten oferujący najlepsze kursy?

betfan-bonus-na-start

Wybranie meczu do obstawienia to nie wszystko. Jeśli mamy już jakiś upatrzony mecz i chcemy go zagrać, to wcześniej warto by było posłużyć się przeglądarką kursów. Już wyjaśniam na czym to polega.
Nie trzeba zastanawiać się u kogo zacząć grę na zakładach, trzeba zakładać we wszystkich dostępnych serwisach.

Dzięki dostępnych na rynku porównywarek bukmacherów będziemy mogli wybrać buka, który będzie oferować najlepszy kurs na dane spotkanie piłkarskie czy innej dyscypliny. W każdej chwili można sprawdzić sobie za darmo jak wahają się kursy u bukmacherów.

Robią oni to za darmo. Jedyny minus tego całego systemu to taki, ze grając akumulowany zakład nie wybierzemy już sobie optymalnych kursów jakie oferują nam bukmacherzy. A teraz kilka słów co powinien wiedzieć prawdziwy typer.

Najlepszy bukmacher internetowy

Obstawiając/stawiając na drużyny które często wygrywają musimy liczyć się z tym, że w końcu passa musi się skończyć.

Ta Dobra jak i zła. Od czasu do czasu przychodzi taki dzień, że parę razy pod rząd nie trafiamy meczów. Natomiast po serii zwycięstw stajemy się za bardzo pewni i stawiamy na mecze nie przeanalizowane myśląc, ze i tak wygramy. Często nie mamy obiektywności co analizy obu drużyn. Zwykle analizujemy jedną z nich.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jeśli korzystacie z przyznanych bonusów to radzę obracać je na minimalnym ryzyku. Czyli kursik 1,01 jeśli jest możliwy i grać za pół kwoty. Niestety nie zawsze można grac za takie kursy, bo w forBET trzeba stawiać po 1,5.
Ale nie martwcie się tym i z tym kursem możemy mieć w całości bonus do wypłaty. Jeśli utrzymacie cały bonus to będzie oznaczało, ze panujecie nad emocjami.

Dlaczego w 90% przegrywamy u bukmachera?

Łatwo się obstawia jak pieniądze pochodzą od bukmachera. Dlatego większość osób przegrywa swoje bonusy.
Weźcie sobie te rady do serca i zacznijcie grać tak żeby nie myśleć o pieniądzach tyko o drużynach i szansach na ich zwycięstwo. Sam nie jestem aż takim ekspertem, żeby żyć z bukmacherki.

Traktuję to raczej jako urozmaicenie życia. No może takie hobby. Dużo czytam i analizuję i powiem wam naprawdę to się opłaca by dorobić choćby trochę do pensji.

Porównywać czy nie?

Co do samego porównania bukmacherów online to warto wypośrodkować – wybrać nie tylko tego z dużym bonusem ale też sprawdzić jakie ma kursy i czy są one najzwyczajniej w świecie lepsze niż u konkurencyjnego bukmachera.

A później pozostaje już tylko typowanie meczy na bukmacherskich zakładach piłkarskich.

Największe porównanie bukmacherów online znajdziesz na http://bukmacherka.net/

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

One Response

  1. blank Greg

Join The Discussion

blank