Bukmacherzy online

STS – bonus za rejestrację

betfan-bonus-na-start

Kod bonusu czy to w STS czy w PZBUK innymi słowy u legalnie działających bukmacherów niekiedy jest wskazany, a w większości wypadków nie. Generalnie zasada jest taka, że i bez kodu promocyjnego uzyskamy niemało funduszy na start na rozrywkę na zakładach wzajemnych u bukmacherów w necie. I warto o tym pamiętać …

Na rynku jest wielu różnych zgodnie z prawem działających bukmacherów wirtualnych. Pośród nich jedną z kluczowych ról odgrywa bukmacher STS. Tym samym trudno się dziwić rozlicznym klientom, że pragną oni dołączyć do tego operatora. Jest to wszak synonim profesjonalizmu i efektywności w działaniu.
Jednocześnie z przyczyny swojej postawy na rynku owa firma mogłaby już jakiś czas temu darować sobie starania. Tak jednakże nie jest, gdyż firma działa stale walcząc o gracza. W taki sposób właśnie zdobyła ona sobie życzliwość graczy
i ta nieustanna kooperacja rozkwita w najlepsze.

Kod bonusu w STSie to VIPKOD

Chcąc zarejestrować u tego buka konto, to z całą pewnością pragnęlibyśmy widzieć, czy są aktualnie jakieś freebety w STS. Informacja ta wyłącznie napędzi naszą decyzję.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

A najfajniejsze jest to, że ten operator ma dużo tego typu propozycji, a jedną z nich jest możliwość skorzystania z kodu promocyjnego oferującego całkiem ekstra bonus w trakcie rejestracji.

Jaki w STS dostaniemy rabat powitalny?

Jak już było dodane, istotne
jest, by nowy gracz już na starcie czuł się rozpieszczany. Toteż podczas rejestracji powinniśmy wprowadzić aktywujący bonus: „VIPKOD„. Wtedy na nasze konto trafia suma 29 zł promocji bez wpłaty.

Chodzi więc o to, że każdy nowy typujący nawet nie ma potrzeby wpłacać jakiejkolwiek sumy, a i tak od firmy STS otrzymujemy podarunek, za jaki możemy ogłosić swoje inauguracyjne typy.
Tym samym tego gatunku kod promocji STS to świetny sposób na to, by bez przesadnego ryzykowania obadać i zakosztować typowania meczy w zakładach bukmacherskich. Wyłącznym wymogiem jest to, że pewną ilość razy trzeba owymi dodatkowymi kwotami obracać. Dopiero po tym fakcie zdołamy bez kłopotu zrealizować je na własny rachunek bankowy.

STS - bonus za rejestrację sts aktualne promocje

Jak dostrzegasz, sposobów w materii ściągania, zainteresowania nowych użytkowników jest co niemiara, a ta wyróżniona w tym miejscu oferta jest tak naprawdę strzałem w 10.

Toteż wypada – pod warunkiem iż intryguje nas obstawianie zdarzeń online – zarejestrować konto u tego bukmachera i uzyskać na starcie bonus bukmacherski ładując kod bonusowy STS. Jednocześnie warte podkreślenia jest to, że w żadnym razie na tym darmowym zakładzie nie kończą się nasze bonusy na portalu www.sts.pl.

Da się zatem scalić ze sobą szereg przeróżnych akcji promocyjnych STSu, co naturalnie jest solidnym krokiem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację