Bukmacherzy online

Totolotek.pl – zakłady sportowe online w Polsce

betfan-bonus-na-start

Należy do najlepszych legalnie działających bukmacherów sportowych w Polsce (posiada licencję MF), na swojej platformie do gry prócz zakładów sportowych ma również platformę internetową do innego rodzaju gier jak wirtualne sporty.

Warto zwrócić uwagę na tego legalnego bukmachera ze względu na bardzo duży powitalny bonus na zakłady bukmacherskie za pierwszą wpłatę na nasze konto gracza – do 700zł.

 

W serwisie Totolotek.pl możemy bardzo łatwo przełączać się miedzy platformami do gier przez internet. By zacząć grać i oczywiście wygrywać należy się zarejestrować – zakładając konto gracza możemy to zrobić klikając tutaj gdzie wystarczy wypełnić bardzo krótki formularz internetowy a następnie potwierdzając rejestrację.

 

Legalny bukmacher – Totolotek.pl

Nie należy zapominać że konto bukmacherskie które zakładasz stanie się w pełni funkcjonalne w momencie kiedy zasilimy je pierwszymi środkami finansowymi.
Totolotek umożliwia tak jak większość legalnych bukmacherów wpłatę po przez przelew bankowy lub kartą kredytową (tu pieniądze znajdą się na naszym koncie w kilka minut). Co do przelewu to trwa to zazwyczaj 2 dni – mimo że Totolotek posiada konto bankowe w Polsce!

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”3″ tax_operator=”0″ order=”desc”]

Wypłata zgromadzonych środków pochodzących z wygranych nie nastraja większych problemów gdyż wykonujemy ją w odwrotny sposób do wpłaty. Wystarczy określić tylko sposób wypłaty a następnie podać nr karty lub numer konta w banku na które mają zostać przelane nasze wygrane za grę w Totolotku.

Rozdajemy dziś po 20zł na zakłady (bez depozytu)!

Pamiętać tylko należy że dane gracza muszą zgadzać się z danymi w banku.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

One Response

  1. blank Bronek2015

Join The Discussion

blank