Blog

Typowanie na żywo meczów ? Lecz co obstawiać aby zarabiać ?

betfan-bonus-na-start

Obstawianie rezultatów przez www da się robić na dwa sposoby. Przed jak a także w trakcie meczu. Dla tych, którzy mają bez liku czasu i wejście do netu radzę wybrać tą drugą alternatywę.

Przedstawię ci teraz kilka przykładów z jakimi się zetknąłem. Typowałem spotkanie siatkówki pewnej koreańskiej ligi. W 1 secie ekipa przyjezdnych prowadziła już 19 do 11 wskutek tego skusiłem się na kursik na seta.

Myślę sobie – na przecież to kilka złotych w kieszeni.

Po postawieniu natychmiast liczyłem kasę w myślach i poszedłem sprawić sobie obiad.
Kiedy przyszedłem sprawdzić wynik byłem niesłychanie rozżalony gdy na ekranie zaprezentował się remis. W owym czasie nogi mi się zgięły i niewiele co nie rozwaliłem dłonią peceta. Szczęśliwie udało im się zwyciężyć i wypracowałem kilka pln.

Owych sytuacji jest multum i należy bardzo na to uważać. Obstawiając zakłady sportowe na żywo powinno się oczekiwać do samego końca i w ostatniej chwili obstawiać. Zwłaszcza z rana jest bez liku pojedynków lig koszykarskiej PBA (Filipiny) czy też KBL (koreańskiej), gdzie na początku meczu na faworyta są ubogie typy, a w trakcje rosną i to sporo.
Niewątpliwie pod 1 warunkiem iż pewniak nie wygra. Już pewno się domyślacie jak rozgrywać takie spotkania. Tylko na porażkę faworyta i potem liczyć, że niejako „faworyt” będzie przegrywał.

Po typowaniu na gości i gospodarzy w trakcie meczu możne zwrócić nam nieduży zysk przy STU % pewności. Podobnie jest przy obstawianiu piłki nożnej jeśli faworyt w początkowych minutach traci gola szanse na jego wygraną maleją i kurs na nich narasta. Dlatego nie spluwamy sobie w brodę, iż na nich stawialiśmy po tak małym kursie.
Jeno tak jak wcześniej mówiłem muszą być wykonane następujące warunki. Kreślimy typy na niespodziankę, wyczekujemy, i w czasie jak faworyt przegrywa wykonujemy kontrę i siedzimy spokojnie i wyczekujemy na napływ kasy. O ile potrzebujemy obstawiać wyniki meczów na żywo reklamuję bukmacherów takich jak forBET lub LVbet.

Trzymają oni najobszerniejszą bazę pojedynków live i dlatego każdy wyszuka sobie coś ciekawego do postawienia.

Jeżeli ciekawi Was typowanie w Denmark to polecamy witrynę Bedeste online bookmaker

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

Join The Discussion

blank