Zakłady piłkarskie i typy

Typy na Ligę Mistrzów – mecze ćwierćfinałowe

betfan-bonus-na-start

To co wydarzyło się w 1-wszych pojedynkach ćwierćfinałowych LM to swobodnie można porównać do przedstawienia, bo aktorów tam było wiele i jeszcze więcej zwrotów meczów.

Malaga – Borussia, bez bramek i wyłącznie w sieci głośno o tym, że Robert Lewandowski nie strzelił z dogodnej sytuacji – zaczął strzelać w kadrze to aktualnie skończył w zespole?

W spotkaniu PSG z Barceloną bramkowo wypadło po równo, ale to zawodnicy z Katalonii zdobywając 2 bramki na wyjeździe są w bardziej komfortowej pozycji przed meczem rewanżowym na Camp Nou. Natomiast władze klubu z Katalonii złożyli skargę na sędziów tego meczu (śmiech).

W następnym meczu Juventus został zapewne zaskoczony walecznością Bayernu i przegrał 2-0, co jednocześnie umieszcza ich w poważnej sytuacji przed pojedynkiem rewanżowym.

Najbardziej pewnym półfinalistą może być Real Madryt, który gładko zwyciężył Galatasaray 3 do 0. Tymczasem w tym spotkaniu był pewny smaczek – specjalne wyczyszczenie z żółtych kartek przez Sergio Ramosa przed półfinałem (innymi słowy to gra nie fair?).

Bukmacherzy online jak forBET czy LVBet typują podobnie jak my nadchodzące mecze.

Ćwierćfinałowe mecze rewanżowe LM dostarczą ponowne emocje i poznamy pary półfinałowe.

Typy na mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

Join The Discussion

blank