Typowanie meczy

Typy na walki KSW a Fortuna

betfan-bonus-na-start

Legalny bukmacher internetowy Fortuna oraz Federacja KSW (organizacja MMA), zapoczątkowały współpracę. A to oznacza zakłady wzajemne na KSW u tegoż buka.
Sygnowany 2-letni kontrakt obejmuje dowolne gale KSW przewidziane na 2020 oraz 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy wydarzeniach planowanych przez Organizację KSW. Bukmacher online utworzył dla miłośników MMA spore gratisy, konkursy i zakłady specjalne, jakie znajdziecie w oficjalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Typuj KSW z bukmacherem Fortuna

Ciągłe powiększanie partnerstw w biznesie jest dla nas decydujące w rozkwicie nie tylko samej Federacji KSW, ale i całej dziedziny sportowej. Ogromnie się napawam optymizmem, iż do grona partnerów przystąpił lider zakładów wzajemnych w Polsce, który będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku krajowym, ale dodatkowo przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Bardzo cieszę się z podjętej kooperacji i posiadam nadzieję, iż dostarczy ona obydwu firmom multum satysfakcji.” – mówi Martin Lewandowski, szef Federacji KSW.

Parafowanie układu z Federacją KSW było dla nas oczywistą decyzją. Od długiego okresu obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to ceniona a co więcej nadzwyczaj szeroko rozpoznawalna organizacja w świecie sportów walki, stąd zakładamy, iż wskutek tej kooperacji Fortuna umocni się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla wszystkich wielbicieli MMA i dotrze do jeszcze liczniejszej gromady ludzi obserwujących dowolne wydarzenie organizowane przez Federację KSW.

Już teraz proponujemy najwyższą ilość zakładów prematch oraz live w Polsce na wszelkie najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zapewnić, iż począwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa tudzież marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk CEO Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej znana organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie tudzież jedna z w najwyższym stopniu znanych na świecie. To teraz co więcej drugie obok Tour de Pologne krajowe wydarzenie niepiłkarskie, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach przeprowadzonych przez KSW w Polsce, Anglii oraz Irlandii konkurowało przeszło 300 zawodników.
KSW od 16 lat tworzy historię europejskiego MMA, oferując w najwyższym stopniu wyjątkowe gale MMA w Europie. Organizacja upowszechnia dyscyplinę i formuje jej sportowe znakomitości.

W ostatnim czasie Firma święci istotne sukcesy: wyprawiła na przykład wtórą na świecie galę MMA odnośnie do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wtedy to sprzedano 57 766 biletów, a także ponadprzeciętne walki za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji bądź UK.

Typuj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół jednostek zależnych od Fortuna Entertainment Group, znaczącej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady sportowe.

W naszym Kraju ów legalny bukmacher on line organizuje zakłady w kanale on line na www.efortuna.pl plus w aplikacjach na komórki na Android i iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej z okładem 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Typy na KSW masz na przykład na: https://www.obstawianie.net/

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację