Blog

Wirtualne zakłady bukmacherskie przez internet

betfan-bonus-na-start

Bukmacher Fortuna online z początkiem czerwca, jako pierwszy z bukmacherów legalnie działających w Polsce, wkomponowała do swojej wirtualnej oferty nowy twór – Wirtualne Sporty.
Jest to wariant zakładów sportowych polegających na zgadywaniu rezultatów aktywowanych komputerowo zdarzeń, dotyczących takich dyscyplin jak: piłka nożna, tenis, wyścigi koni, wyścigi psów, rajdy samochodowe oraz wyścigi motocyklowe.

Wypuszczenie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju bieżącego roku, spotkało się z gigantycznym zainteresowaniem Użytkowników. Od dziś eSporty są osiągalne tudzież online, w dowolnej chwili da się w nie zagrać na stronie buka – Fortuna.

Fundamentalne hasło towarzyszące Wirtualnym Sportom toż „Szybka Gra, Natychmiastowa Kasa”. Najistotniejszą zaletą produktu jest to, że by zagrać w Wirtualne Sporty typujący nie musi posiadać wielkiej erudycji z obszaru sportu. To zabawa dla każdego, kto liczy na wielkie ekscytacje oraz szybką nagrodę – nawet do 200 000 pln. Jest to komputerowa symulacja rozgrywek sportowych, w jakich ekipa czy zawodnicy, jacy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, posiadają unikalne cechy oraz specyficzne statystyki oraz historię wcześniejszych rozgrywek.

– Jesteśmy usatysfakcjonowani z tego, że jako pierwszy bukmacher w Polsce dostarczamy opcję typowania Wirtualnych Sportów online – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów sportowych. – Produkt został korzystnie odebrany przez Odbiorców w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Do tejże pory otrzymaliśmy teraz powyżej 300 000 zakładów na nowy produkt, a jeden z punktów, przez tak krótki okres jego dotychczasowego postępowania, łącznie wypłacił Klientom nagrody w wysokości ponad 115 000 pln. Posiadamy nadzieję, że Wirtualne Sporty będą cieszyć się pokaźną popularnością tudzież w Internecie, wyjątkowo, że będą osiągalne w dowolnym momencie dogodnym dla polskiego Odbiorcy – zaznacza Komarczuk.

Wejdź do gry! Obstawiaj w Fortunie wirtualne sporty. Odbierz 10zł za free


Tok rozgrywki pokazany jest na stronie bukmachera Fortuna. Transmisja z każdego wydarzenia odbywa się na odrębnym kanale, co umożliwia Konsumentowi wybór atrakcyjnego go sportu wedle osobistych zamiłowań.
Grający zdoła zdecydować, jaki team zwycięży, jaki tenisista okaże się lepszy, lub jaki kierowca wyścigowy wskoczy na podium. Chwilę dalej obserwuje tok gry, a w wypadku dobrze zaryzykowanego zakładu – migiem otrzymuje zasłużoną wygraną.

– Polskim Użytkownikom oddajemy wymuskany produkt, jaki przyszykowany został przez spółkę Inspired, uznaną markę w kategorii technologii gier, ekspertów w dziedzinie gier wirtualnych.
Na krajowej stronie w sieci obstawiający uzyskują 6 dziedzin do wyboru, przez co każdy z nich wypatrzy swój kochany sport do obstawienia – uzupełnia Komarczuk. – Starczy wyłącznie trochę minut oraz dostęp do Netu, ażeby wziąć wkład w emocjonującej, wirtualnej rozgrywce oraz dać sobie szansę na prostą nagrodę, niezależnie od pory dnia – wylicza prezes Fortuny zakładów sportowych.

Bukmacher Fortuna jest pierwszym legalnie funkcjonującym w Polsce bukmacherem, jaki dostarcza Wirtualne Sporty zarazem w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak oraz na swojej stronie online.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację