Blog

Strony bukmacherskie w Polsce

betfan-bonus-na-start

W Internecie możemy znaleźć bardzo dużo ofert głównych źródeł dochodów ( w tym strony bukmacherskie w Polsce). Zwykle ogłoszenia mówią, iż nie trzeba wkładać w swój zarobek zbyt dużo trudu i wystarczy parę godzin w miesiącu spędzanych przed komputerem, żeby się dorobić tysięcy złotych. Oczywiście większość z tych ofert wymaga inwestycji, która zamyka się wyłącznie niemiłym oszustwem.
O ile mimo wszystko pasjonujesz się sportem, masz sporo wyczucia i nie boisz się minimalnego niebezpieczeństwa, możesz zacząć zarabiać na obstawianiu rezultatów.

Pewnie zaraz będziesz chciał się dowiedzieć ile da się zarobić na zakładach bukmacherskich? Wszystko będzie uzależnione od Twojego zaangażowania, predyspozycji do ryzyka i znajomości poszczególnej dziedziny sportu.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zarabianie na obstawianiu meczy

W Europie zazwyczaj obstawiane są mecze piłki nożnej. Im większą wiedzę posiądziesz na temat interesującego Cię teamu, a także przebiegu treningów do typowanego starcia, tym masz wyższe prawdopodobieństwo na wygraną.
Najlepsi użytkownicy, potrafią bez trudu żyć z wygranych. Ich zarobki z typowania meczy kształtują się na poziomie od kilku tysięcy zł wzwyż.

Należy pamiętać o paru wskazówkach podczas typowania wydarzeń sportowych przez internet ażeby przynosiło to nam zarobek. Przede wszystkim należy zastosować łatwe algorytmy matematyczne, pozwalające na przewidzenie zarobku bądź manka – polecamy w tym miejscu wdrożyć systemy u bukmacherów jak chociażby 5 z 7.

Jeżeli zdarzy Ci się obstawić źle, jak najszybciej próbuj odrobić minus na rachunku. Ponadto szukaj informacji na temat zajmującej Cię dyscypliny sportu w rozmaitych miejscach takich jak blogi internetowe, lokalne gazety, reportaże ze trenerami.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

O ile dopiero poczynasz drążyć temat typowanie meczy na pieniądze to zacznij od strony bukmacherskiej w Polsce  www.atutsport.pl – w tym miejscu otrzymasz nawet 750 zł na start rozgrywki (oczywiście po pierwszej wpłacie transakcji na rachunek gracza).

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację

Join The Discussion

blank